Павло Гай-Нижник (нар. 28 травня 1971 р.) — український історик, поет, громадсько-політичний діяч.
Доктор історичних наук (2008 р.), академік Української академії наук (2010 р.), академік Академії політичних наук (2018), лауреат Міжнародної літературної премії ім.І.Кошелівця (2013 р.), президент Української академії геополітики та геостратегії.
Зазирнути у вічі путiну. Рoсійський синдром української "дипломатіі війни і миру"
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Автор дослідив, проаналізував і реконструював на підставі відкритих джерел перебіг мирних переговорів між делегаціями України та Рoсійської Федерації, що розпочалися у Білорусі й тривали у Туреччині після повносяжного вдертя рoсійських військ 24 лютого 2022 року. Висвітлено початок організації переговорів, формування делегацій та вихідні засади обох сторін у перемовному процесі.
Проаналізовано і відтворено перебіг переговорів, трансформацію їхнього тривання та пунктів обговорення. Показано і відтворено позиції української та рoсійської сторони у часі тривання роботи обох делегацій, риторику їхніх речників та офіційні заяви вищих державних керівників Рoсійської Федерації та України, а також ставлення до переговорного процесу світових лідерів, зокрема провідників таких держав, як США, Великобританія, Німеччина, Італія, Ізраїль, Туреччина та ін.
Виявлено компромісові пункти у проєкті мирного договору між Україною та Рoсійською Федерацією, узгодженого у Стамбулі (Туреччина), на які погоджувався піти офіційний Київ і дипломатичні зусилля офіційної Мoскви, позиції світової спільноти й міжнародних організацій. Проаналізовано проєкт мирного договору, що був попередньо погоджений українсько-рoсійською переговорною групою, гіпотетичні засоби його втілення та імплементації, а також пастки для української державності.