Bizlit +380995622563
Є в наявності

Вторая мировая война. В 6 томах (комплект из 3 книг)

Код товару: 78933
Код товару: 78933
1325 грн
1325

33 людини додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

2128 стр

ISBN

978-5-91671-505-7

Формат

145х215 мм

Вага

2365 г

Мова

російська

Опис книги Вторая мировая война. В 6 томах (комплект из 3 книг)

Цитата
... Війна - це переважно список помилок, але історія навряд чи знає помилку, рівну тій, яку допустили Сталін і комуністичні вожді, коли вони відкинули всі можливості на Балканах і ліниво вичікували надвигавшегося на Росію нападу або були не здатні зрозуміти що їх чекає. До тих пір ми вважали їх розважливими егоїстами. У цей період вони виявилися до того ж простаками. Сила, маса, мужність і витривалість матушки Росії ще повинні були бути кинуті на ваги. Але якщо брати за критерій стратегію, політику, прозорливість і компетентність, то Сталін і його комісари показали себе в той момент Другої світової війни зовсім недалекоглядними.
(Уїнстон Черчилль)


Про що книга Друга світова війна (в 3-х книгах)
Головна книга про Другу світову війну найбільшого британця в історії. Випущена в шести томах (трьох книгах).

Чому книга гідна прочитання

  • Монументальна праця видатного політика, талановитого історика і прекрасного літератора розповідає про події з 1918 по 1945 рік в Європі і світі.
  • У книзі Уїнстона Черчилля наводиться безліч документів передвоєнного і воєнного часу, маловідомих історичних фактів, тонких і вичерпних характеристик державних діячів епохи.
  • Незважаючи на великий обсяг, книга читається дуже легко, а вдумливий читач отримає, можливо, саме адекватне уявлення про головну трагедії XX століття - Другу світову війну.
  • Ця книга - відповідь як і однобокого погляду на війну радянської пропаганди, так і тим, хто намагається применшити роль СРСР у велику перемогу над фашизмом.

Для кого ця книга
Для всіх, хто цікавиться історією, дипломатією, геополітикою. Для всіх, хто небайдужий до своєї країни і долі світу. Для самого широкого кола чітателей.Шікарное поліграфічне виконання робить «Другу світову війну» чудовим подарунком.

Відгуки про Вторая мировая война. В 6 томах (комплект из 3 книг)

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Вторая мировая война. В 6 томах (комплект из 3 книг) відгуки

Автори книги Вторая мировая война. В 6 томах (комплект из 3 книг)

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-uinston-spenser-cherchill-90x120.jpg
Уинстон Черчилль родился 30 ноября 1874 года в родовом имении герцогов Мальборо Дворце Бленхейм.Отец Черчилля был известным политиком, депутатом Палаты общин от Консервативной партии, занимал... Подробнее