Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Зміщення спектра

Код товара: 110498
Зміщення спектра книга купить

Автор: Януш Леон Вишневский

Издательство: Фабула
Код товара: 110498
200 грн
200

0 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Януш Леон Вишневский

Издательство: Фабула

Переплет

Твердый

К-во страниц

448 стр

ISBN

978-617-09-5583-8

Формат

130х200 мм

Язык

українська

Описание книги Зміщення спектра

Роман «Самотність у мережі» побачив світ 2001 року і став результатом пережитої депресії. Януш Вишневський не думав про літературу і вкладав усі сили в підготовку до захисту звання доктора наук з хімії. Проте успіх у науці затьмарився несподіваним розлученням з дружиною. Саме в цей період Януш вирішив написати роман про самотність і кохання.

Середина 90-х. Дедалі частіше живе спілкування замінює інтернет – електронна пошта та ICQ. Сьогодні віртуальне спілкування не викликає подиву, а в кінці минулого сторіччя таке явище було відносно новим. Головні герої знайомляться в глобальній мережі Інтернет. Вони спілкуються, закохуються, переживають. Проте, окрім віртуального, автор описує й реальне життя кожного з героїв «поза мережею» — друзів, родину, роботу, вподобання в музиці.

Після тривалого віртуального спілкування герої зустрічаються в Парижі, а незабаром після цього стикаються з тим, що віртуальне життя все ж відрізняється від реального. Питання реальності таких відносин автор залишає розмитим, адже читачу відоме ім’я лише головного героя — Якуб, героїня ж залишилася безіменною. «З усього, що вічне, найкоротший термін у кохання» — саме так найчастіше анотують цей твір, намагаючись максимально точно передати його зміст.

Роман «Самотність у мережі» мав неймовірний успіх, його активно обговорювали, він надовго потрапив у читацькі списки must read. Через майже 20 років після виходу першого роману Вишневський приголомшує і повертається до цієї історії — так з’являється роман «Зміщення спектра». Головний герой Якуб – студент факультету інформатики в університеті. Він не знає, що в житті його матері було велике кохання, що й досі її хвилює. І от його дівчина раптом помічає дивовижні зв’язки між книжкою, яку саме читає, і життям свого коханого. Вона починає пошуки і наштовхується на таємницю.

Хто насправді є батьком Якова? Чи має вона право знайти відповідь на це питання? Родинні секрети, ретроспекції, різні країни – герої наново переживають давно забуті емоції, прагнуть розібратись у власних почуттях і зрозуміти, чи правильний вибір вони колись зробили. З перших сторінок зрозуміло – цей роман буде так само суперечливим і обговорюваним у мережі не один рік.

А також, можливо, з’явиться екранізація. Тож чи такий уже короткий термін у кохання, як порівнювати з усім вічним?

Отзывы о Зміщення спектра

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Зміщення спектра отзывы

Авторы книги Зміщення спектра

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor2/avtor-janush-leon-vishnevskij-90x120.jpg
Современный польский писатель, получивший свою популярность благодаря своему первому роману. Родился Януш 18 августа 1954 года в столице Куявско-Поморского воеводства Польши, красивом городе... Подробнее