Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Зламані янголи. Книга 2

Код товара: 110673
Зламані янголи. Книга 2 книга купить

Автор: Ричард Морган

Издательство: КМ-Букс
Код товара: 110673
210 грн
210

0 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Ричард Морган

Издательство: КМ-Букс

Переплет

Твердый

К-во страниц

576 стр

ISBN

978-966-948-228-0

Формат

130х205 мм

Язык

українська

Описание книги Зламані янголи. Книга 2

  • Бестселер за версією "The New York Times"!
  • Захопливий новий серіал від Netflix!

Знову вітаємо в безсоромному і жорстокому новому світі двадцять п'ятого століття! Завдяки технічному диву, що робить можливим збереження свідомості людини і завантаження її щоразу в інше тіло, глобальна політика поширюється далеко за межі Землі, а смерть стала лише перервою в дії. Цинічний, імпульсивний Такеші Ковач, колишній посланець ООН і нинішній приватний детектив, знову змінив професію й тіло.

Із детективів він перейшов до лав бійців, найманих воїнів, і допомагає уряду далекої планети придушити криваву революцію. Та коли доводиться обирати, на чий бік стати в конфлікті, Ковач насправді завжди лишається на власному боці. Тому коли пілот-утікач і безпринципний посадовець корпорації пропонують йому зіграти прибуткову роль у небезпечному полюванні на скарби, він воліє здійснити це самотужки, в компанії воскреслих "солдатів удачі".

Між ними і стародавнім іншопланетним космічним кораблем, яким вони збираються заволодіти, стоїть мертве місто, просякнуте смертоносним випромінюванням, випущені на волю нанотехнології, які вміють убивати в мільйон способів, і всі можливі сюрпризи від надзвичайно розвиненої раси марсіян. Але Такеші, озброєний своїм генетично посиленим чуттям і двома вірними "Калашниковими", готовий поборотися з чим завгодно - і до біса всіх, хто залишиться позаду.

Отзывы о Зламані янголи. Книга 2

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Зламані янголи. Книга 2 отзывы

Авторы книги Зламані янголи. Книга 2

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Ричард Морган – британский писатель-фантаст, автор романов «Видоизмененный углерод», «Сломанные ангелы», «Пробужденные стихии», «Черный человек» и других книг. Обладатель премий Филипа К. Дика,... Подробнее