Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Замок

Код товару: 107632
Замок книга купить

Автор: Франц Кафка

Видавництво: Фолио
Код товару: 107632
104 грн
104

0 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Автор: Франц Кафка

Видавництво: Фолио

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

303 стр

ISBN

978-966-03-8570-2

Мова

українська

Опис книги Замок

У видавництві «Фоліо» вийшли друком романи Франца Кафки (1883-1942) «Америка», «Процес» та оповідання. «Замок» - останній, незакінчений і найбільш загадковий роман автора, в якому відобразилися всі теми і конфлікти, що непокоїли письменника протягом його життя.

У центрі роману, як майже в усіх творах Кафки, - втаємничені, алогічні, незбагненні взаємини людини зі світом, з системою, з владою, з іншими людьми. Місце дії роману не має конкретних географічних реалій, бо вбирає в себе весь світ. Нескінченна зима – авторський погляд на людське існування, сповнене втомою, нудьгою та вічним доланням труднощів.

Так, головний герой, опинившись у чужому йому середовищі, намагається порозумітися з тими, від кого тепер залежить його доля. Але ж ці зусилля вимагають і невиправданих жертв: поступитися власною гідністю, щирими почуттями. Що ближчими люди стають до Замку, то менше змісту у їхніх вчинках, то більше людських рис вони втрачають. К. шість днів блукає стежками зимового Села, намагаючись знайти дорогу до Замку, слухаючи алогічні, беззмістовні розмови місцевих мешканців.

Історія героя нагадує перипетії долі самого автора і так само трагічно передає самотність і безпорадність людини в її протистоянні жорстокості й абсурдності життя.

Відгуки про Замок

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Замок відгуки

Автори книги Замок

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors4/avtor-franc-kafka-90x120.jpg
Франц Кафка (нім. Franz Kafka) — один із найвидатніших німецькомовних письменників XX ст. Його твори, просякнуті абсурдом і страхом перед зовнішнім світом та вищим авторитетом, є унікальним явищем... Подробнее