Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Загадка механічного горобця

Код товара: 113160
Загадка механічного горобця книга купить

Автор: Кетрін Вудфайн

Издательство: Урбіно
Код товара: 113160
193 грн
193

0 человек добавили в Вишлист

Скоро в продаже
Дата поступления пока не известна

Автор: Кетрін Вудфайн

Издательство: Урбіно

Переплет

Твердый

К-во страниц

328 стр

ISBN

978-966-2647-64-8

Формат

130х200 мм

Язык

українська

Описание книги Загадка механічного горобця

На початку ХХ століття в оповитому туманами Лондоні стається неабияка подія: відкривається величезний універсальний магазин багатія Едварда Сінклера. Ще до відкриття він опиняється в центрі здогадок, чуток і підвищеної уваги. Бо такої розкоші й різноманіття товарів, здається, Лондон досі не бачив. У цей самий сам юна Софі Тейлор, дівчина із колись багатої родини, а тепер кругла сирота, змушена шукати роботу.

Чи варто описувати її радість, коли вона проходить конкурс на посаду продавчині? Та дівчині доведеться позмагатися з неабиякими труднощами. І насмішки й глузування товаришок по роботі тут виявляються не найстрашнішими. Напередодні відкриття чудового універмагу звідти викрадають унікальну колекцію коштовностей, яку власник збирався продемонструвати на виставці з особливої для нього нагоди. Окрасою колекції був механічний горобець.

Прикрашена численними коштовними каменями пташка витьохкувала щоразу іншу мелодію. І ось Софі опиняється під підозрою, адже її того злощасного вечора бачили в залі з коштовностями. Ба більше, поруч із розбитою вітриною знаходять шпильку для волосся, яка належить дівчині. Тепер завдання Софі та її нових друзів – знайти справжнього зловмисника... 

Отзывы о Загадка механічного горобця

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Загадка механічного горобця отзывы