Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

В кафе екзистенціалістів. Свобода, буття і абрикосові коктейлі

В кафе екзистенціалістів. Свобода, буття і абрикосові коктейлі

705 грн
705
1 людина додала у Вишлист
Очікується
Очікуємо поставку до 14 днів. Терміни уточнюйте у менеджера
Обкладинка Тверда
К-ть сторінок 472 стр
ISBN 9786177438464
Формат 140х210 мм
Мова українська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Одного погожого дня на початку 1930-х років у паризькому барі Bec-de-Gaz зустрілися троє. Вони замовили по абрикосовому коктейлю, зручно вмостилися за столиком і взялися обговорювати дещо… екзистенційне. Цими трьома молодими друзями були Жан-Поль Сартр, Симона де Бовуар і Раймон Арон.

Саме ця легендарна зустріч на думку істориків започаткувала одну із найвизначальніших філософських та інтелектуальних течій ХХ століття — екзистенціалізм. Книга «В кафе екзистенціалістів: свобода, буття та абрикосові коктейлі» британської письменниці, професорки та історикині ідей Сари Бейквелл запрошує читачів у насичену й захопливу мандрівку цим потужним філософським рухом. Вона є колективним портретом Жана-Поля Сартра, Симони де Бовуар, Моріса Мерло-Понті, Альбера Камю, Карла Ясперса, Мартіна Гайдеґґера, а також пів дюжини інших європейських письменників і філософів того часу. Сексуальні, вишукані, епатажні, чуттєві й ерудовані: як реагували екзистенціалісти на моральну й політичну кризу 1930-х років? Як вони пережили загальноєвропейську катастрофу воєнного часу?

Про що думали та про що говорили у своїх творах і дискусіях у кафе в роки післявоєнної відбудови? Їхні ідеї були не менш глибокими та яскравими, ніж їхні різноманітні й суперечливі особисті долі. Сплітаючи воєдино історію філософського руху з історіями людей, які його творили, Сара Бейквелл розгортає перед читачем неймовірну панораму інтелектуального життя Європи минулого століття, описану з перспективи його домінантних духовних пошуків та цінностей, головною з яких завжди була свобода.

Показати повністю
Відгуки про В кафе екзистенціалістів. Свобода, буття і абрикосові коктейлі
0 / 5
Залишити відгук
Сара Бейквелл

Сара Бейквелл (нар. 1963) — британська письменниця та професор. Вона живе в Лондоні. Вона отримала літературну премію Віндхема-Кемпбелла в нон-фікшні. Бейквелл народилася в приморському містечку Борнмут, Англія, де її батьки тримали невеликий готель. 

Бейквелл вивчала філософію в Університеті Ессекса в Англії. Вона взялася за докторську роботу про філософа Мартіна Гайдеггера, але кинула її, щоб переїхати до Лондона, де спочатку знайшла роботу на фабриці з виробництва чайних пакетиків. Пізніше Бейквелл закінчила аспірантуру зі штучного інтелекту.

Бейквелл знову почала писати під час своєї роботи в бібліотеці Wellcome у Лондоні куратором ранніх друкованих книг, яку вона розпочала на початку 1990-х років. Вона провела десять років у бібліотеці, де натрапила на цікаві історичні фрагменти та брошуру, яка надихнула її на першу книгу. Розум, перша книга Бейквелла, розповідала про судовий процес у 18 столітті щодо підробок, на який вона натрапила в колекції Wellcome.

У 2002 році вона залишила цю роботу, щоб присвятити більше енергії письменництву. У 2005 році вона опублікувала «Англійський датчанин», біографію датського революціонера та дослідника Йоргена Йоргенсена. У 2010 році вона опублікувала «Як жити», біографію есеїста XVI століття Мішеля Екема де Монтеня. Книга отримала схвальні відгуки, а The Guardian назвав її «чудовим, жвавим знайомством з майстром». У 2016 році Бейквелл опублікувала «У екзистенціалістському кафе: свобода, буття та абрикосові коктейлі» біографію екзистенціалістського руху та його лідерів Жана-Поля Сартра, Сімони де Бовуар, Моріса Мерло-Понті та Альбера Камю.

Інші книжки цього автора

Ви дивились

Фотографії