Максим Беспалов журналіст, мандрівник, письменник. Народився 19 серпня 1983 року в місті Дніпро. Здобув журналістську освіту у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара. Протягом десяти років працював в українських та іноземних медіа, зокрема на Дніпровському телебаченні, у виданнях “Дніпро”, “Четвер”, “Новое время”, “Історична правда”, Bird in flight, “Локальна історія”.
Був учасником українських команд “Що?Де?Коли?” на чемпіонатах Європи та світу. Відвідав 70 країн, організовує авторські туристичні тури. Автор книжок “Шлях на край світу” (2016), “Ліхіє дев’яності: Кузня кадрів. Дніпропетровськ” (2016), “Український Шпіцберген” (2017), “Східний вал” (2020), “Усе, що ви знаєте про Ірландію, — правда, але..” (2020), “Найкраща книжка про Каміно” (2022).
Працює у жанрах художнього репортажу, соціальної фантастики, альтернативної історії. Живе у Львові.
У пошуках Єви. Історія про чуму, війну та еміграцію
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Ця книжка — про пам’ять і забуття, про те, як легко забути і як важко віднайти втрачене. Про те, як найстрашніші примари минулого повертаються у сьогодення і як, випадково натрапивши на могилу Єви та Марії Ориняк у пенсильванських лісах, Максим Беспалов прийшов до головного пошуку свого життя — історії власної родини.
Автор пише про еміграцію, епідемію та війну. Про те, як понад 100 років тому карпатські бойки ставали шахтарями в далекій Централії, праобразі таємничого Сайлент-Гілу, та помирали там від силікозу. Як під час Першої світової мобілізовані до австрійської армії галичани мали зв’язок з Америкою, проте не мали його з родичами по інший бік Карпат. А також про страшну пандемію іспанського грипу, яку владці воліли замовчувати.
Однак ця книжка — не про минуле. Вона передусім про сучасне: про пандемію COVID-19 та про вторгнення Рoсії в Україну 2022 року. Врешті, не про еміграцію Ориняків, а про прагнення сучасних українців уникнути власної. Документальний роман «У пошуках Єви. Історія про чуму, війну та еміграцію» — це розлогий есей про пошук, де сам пошук є важливіший, ніж результат, а дорога є важливіша, ніж фінальна точка. Це родинна сага втрачених поколінь України, пам’ять про які має бути відновлена. Над романом автор працював 10 років.