Bizlit +38 (099) 562-25-63
Трон зі скла

Трон зі скла

370 грн
370
1 людина додала у Вишлист
На складі
Обкладинка Тверда
К-ть сторінок 544 стр
ISBN 978-966-982-415-8
Формат 135x200 мм
Мова українська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Найбезстрашнішій з усіх асасинок Адарлену лише вісімнадцять. Селена — видатна вбивця, здатна вижити в соляних копальнях, де вона тяжко гарувала, і спробувати втекти з місця, з якого ще нікому не вдалось вибратися живим. В обмін на свободу король дає їй змогу побути його вірною оборонницею, але для цього треба виграти змагання.

Злодії, асасини та воїни з усієї країни зійдуться в поєдинку, щоб здобути почесті, непогану платню та шанс стати вільними. Але в Селени значна перевага: вона неначе має магію в крові й попри всі закони Адарлену має намір цим скористатися, адже треба стражденним нарешті дати відсіч своїм поневолювачам. Коли раптом суперники починають один по одному помирати страшною смертю, змагання Селени за свободу перетворюється на борню за виживання, у якій вона має подолати непізнане зло.

Показати повністю
Відгуки про Трон зі скла
0 / 5
Залишити відгук
Сара Дж. Маас

Сара Дж. Маас — це американська авторка фентезі, відома своїми серіями книжок «Трон зі Скла», «Місто Півмісяця» і «Двір шипів і троянд». Писати дебютний роман вона почала ще у шістнадцять років, тоді кілька розділів опублікувала на сайті для аматорських робіт.

На ресурсі її творчість швидко набула популярності, але тільки за шість років письменниця почала шукати видавця. Книги Сари Маас з її першої серії «Трон зі Скла» розійшлись величезними тиражами у 15 країнах, їх перекладено 35 мовами. Майже одночасно з підписанням договору на першу книгу у 2009, авторка почала писати іншу, з шалено популярної серії — «Двір шипів і троянд».

Опублікований у 2015 роман швидко здобув прихильність авдиторії. Тепер це бестселер The New York Times, що на Goodreads має рейтинг 4.19 і понад 2.9 мільйонів оцінок та буде екранізований компанією Hulu. Сара Дж. Маас українською підкорила наших читачів своїми романами з гарячими сценами, масштабними фантастичними світами, непередбачуваними сюжетними поворотами, героями й героїнями, які захоплюють, дратують і шокують. Але дарують розмаїття почуттів і залишаються в серці на довгі роки. Авторка пише натхненно й активно, тому для поціновувачів якісного фентезі знайдеться потрібна книжка.

Ви дивились

Фотографії