Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Тени в профиль

Код товара: 106019
Тени в профиль книга купить

Автор: Елена Андрейчикова

Издательство: Книги XXI
Код товара: 106019
180 грн
180

0 человек добавили в Вишлист

Скоро в продаже
Дата поступления пока не известна

Автор: Елена Андрейчикова

Издательство: Книги XXI

Переплет

Твердый

К-во страниц

400 стр

ISBN

978-966-97821-1-3

Формат

145х215 мм

Язык

русский

Описание книги Тени в профиль

«Тени в профиль» - це психологічний роман-трилер, заснований на реальних подіях. Коли головний герой підписує робочий контракт і переїжджає до Саудівської Аравії, він ще не підозрює, що за любовний зв’язок із жінкою їх обох тут може чекати смертна кара.

Цей факт мають підтвердити четверо свідків – і тоді вже ніщо не зупинить правосуддя. Але заборона кохання тільки посилює потяг, тож обоє героїв мимоволі опиняються втягнутими у вир почуттів без права на втечу.

У романі є все: екзотична країна, стосунки між статями, сюжетна напруга, а найголовніше – яскравий голос авторки, яким вона розповідає відразу дві історії – шукача пригод Стаса та його коханої Джани, а також ліричної героїні з України. Найважливішим для кожного персонажа цього твору, незалежно від статі, національності й віросповідання, є питання свободи вибору. Особливо це стосується жінки та її права не почуватися тінню в суспільстві.

«Ця історія одного адюльтеру перевернула моє життя, – розповідає Олена Андрейчикова. – Вона змусила замислитися, в чому полягає моя власна свобода: як особистості, жінки, добропорядного члена суспільства. Нехай це сталося не зі мною, але іноді здається, що все це разом із героями пережила і я» (із офіційного анонсу).

Отзывы о Тени в профиль

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Тени в профиль отзывы