Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Танці в масках

Код товара: 105438
Танці в масках книга купить

Автор: Лариса Денисенко

Издательство: Нора-Друк
Код товара: 105438
Цена формируется
0

0 человек добавили в Вишлист

Скоро в продаже
Дата поступления пока не известна

Автор: Лариса Денисенко

Издательство: Нора-Друк

Переплет

Твердый

К-во страниц

212 стр

ISBN

978-966-8659-42-3

Язык

українська

Описание книги Танці в масках

Це — відвертий дівочий щоденник, цнотливість і беззахисність якого тим гостріша, що пише його молода кореянка, людина не так загадкової, як, радше, наївної для пересічного європейця культури. І «діалог культур» (у тому числі — «конфлікт інтерпретацій») стає в Денисенко вельми несподіваним для сучасної української літератури інструментом для вречевлення традиційно «вічних» для мистецтва тем: віри в можливість жити, вмирати і кохати «БЕЗ МАСОК».

Герої роману цим і займаються: нестримно живуть, пристрасно кохають і… Часто буває, що чуже життя здається нам набагато яскравішим і цікавішим, ніж власне. Тому вчителька корейської мови, корінна мешканка Сеулу Мей Кім й почала стежити за загадковою європейською, таємницю якої вирішила дізнатися будь-якою ціною.

Мей Кім навіть не здогадувалася, що ця загадкова європейка — українка Неллі, яка давно здалася на волю обставин і втратила своє справжнє Я. Чи знайде відповіді на свої запитання Мей? Чи знайде себе Неллі? Що чекатиме їх в цікавому, неоднорідному місті Сеулі? І головне питання: чи прийме вогнище їхні маски? Адже напис на традиційній корейській масці каже: «І починався святий танець, де в кожної маски була своя роль. Потім маски спалювали, і люди вірили, що всі нещастя зникали разом із димом».

Отзывы о Танці в масках

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Танці в масках отзывы

Авторы книги Танці в масках

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-larysa-denysenko-90x120.jpg
Лариса Денисенко (17 червня, 1973 року, Київ) – українська письменниця литовсько-грецького походження. За освітою – правник. Закінчила юридичний факультет Київського Національного Університету... Подробнее