Віталій Дуленко — сучасний український письменник, який пише в жанрах містичного трилеру й жахів. Його роман «Маяк» став топ-продажем КСД на Книжковому Арсеналі (2024). Учасник антології сучасної прози «Переступи» від Літосвіти.
Короткий список Міжнародної літературної премії імені Василя Портяка (2022); переможець конкурсу «Що відбувається в темряві» від ФанАрк (2021), «Неопалима купина» (2023), «Час звіра» від Бабая (2024). Віталій живе в Києві разом із дружиною і кішкою й поєднує роботу дизайнера в IT та волонтерство із письменництвом.
Там, де живуть книжки
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Книжки завжди були її прихистком. Але тепер, коли коронавірус відрізав Надю Книжицьку від світу, а улюблений блог став тягарем, навіть вони не рятують від самотності. Та все змінюється, коли їй до рук потрапляє загадкова книжка – історія від невідомого автора, що детально описує її особисте життя. Спершу це виглядає як злий жарт, але з кожною сторінкою відчуття страху посилюється: цей автор знає те, чого не міг знати ніхто?
Погрози змушують дівчину повернутися в Соколяни – рідне містечко зі старими сімейними драмами, байдужими колишніми друзями й безліччю таємниць. Хто ж надіслав їй цю книгу? Чому через стільки років знову відкриваються старі рани і чи зможе Надя поглянути правді у вічі? Чим ближче до розгадки, тим більшою стає загроза, що нависає над її життям…
Чому варто прочитати книжку «Там, де живуть книжки»?
Химерне містечко, загадкова книжка і темні секрети, які має розгадати книжкова блогерка.
Абсолютно вигадана історія, що запрошує залаштунки абсолютно реального книжкового блогерства.
Новий захопливий роман від автора «Маяка», що став топ-продажем КСД на Книжковому Арсеналі (2024).
Сюжет книжки народився із жарту в книжковому чаті каналу «Запекла книгожерка»: так один коментар переріс у повноцінну історію.