Роксолана Сьома - українська письменниця, журналістка, редакторка. Фізично народилася на Львівщині, за метрикою – на Прикарпатті. Здобула фах журналіста у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. У професії випробовувала себе на посадах від коректора до головного редактора в друкованих та електронних ЗМІ, на радіо й телебаченні.
З 2004 року живе і працює в Києві. З-під її клавіатури побачили світ романи: «Вакації у Танґермюнде» (2012), «Голова» (2016), «Світи суміжні» (2018), «Рефлекс медузи» (2021). Здобула відзнаки: літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» (2010), премії «Дебют року» від книжкового порталу «Друг читача» (2012), Всеукраїнської літературної премії імені Олександри Кравченко (Девіль) (2013), Всеукраїнського літературного конкурсу «Дніпро-Бук-Фест» (2019), Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» (2020, 2022).
Крім літератури й журналістики, захоплюється дизайном і виготовленням жіночих нагрудних прикрас.
Світи суміжні
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Казимира, практичний психолог, часто переїздить із міста до міста через специфіку роботи чоловіка. З паранормальними явищами вона подеколи стикалася й мешкаючи за попередніми адресами. Одначе там не ставалося чогось небезпечного. І лише переселення до галицького містечка Ж., куди Михайла направляють відроджувати алебастрові промисли, замалим не обертається для них загибеллю доньки.
Іноді доводиться заплатити велику ціну, аби зрозуміти, що минуле й сучасність мають куди більше спільних таємниць, аніж бачиться на перший погляд. Тереза, тонка й висока, як стебло ковили, із вінком доладно викладених на маківці хвильок русявого волосся стояла над кар’єром, спостерігаючи, як справно працює її мурашник – алебастрова копальня.
Було у праці простих каменоломів щось божественне, від молодшого покоління титанів, які не наважилися встрявати в боротьбу з богами-олімпійцями, а погодилися служити їм, чесно опікуючись тими чи тими сферами буття. От і ці, міцні й жилаві, чоловіки натхненно трудилися на славу своєї повелительки.