Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Страшні казки для своїх. Антологія українського горору нової доби

Страшні казки для своїх. Антологія українського горору нової доби

410 -10%
369 грн
369
0 людей додали у Вишлист
На складі
Обкладинка Тверда
К-ть сторінок 512 стр
ISBN 978-617-551-606-5
Мова українська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

До першої антології українського горору увійшли новели сучасних українських письменників Андрія Дашкова, Станіслава Стеценка, Олександра Шевченка, Марини та Сергія Дяченків, Сергія Рибницького, Олени Максимів, Володимира Коваля та ін. Укладач збірки Андрій Кокотюха вважає, що український горор має глибоке коріння в українських фолькльорних традиціях, а першим автором у цьому жанрі був нащадок козацького роду Микола Гоголь.

В українському фольклорі потойбічне не живе в паралельних світах, воно поруч: у глибині найближчого лісу, на дні ставка в міському парку, на сільській околиці, в сусідньому будинку, у ванній кімнаті власної квартири. Поціновувачі жанру знайдуть в книзі історії на різний смак: тут є і маніяки-вбивці, й моторошні дитячі іграшки, живі мерці й смертельні віруси.

Показати повністю
Відгуки про Страшні казки для своїх. Антологія українського горору нової доби
0 / 5
Залишити відгук
Андрій Кокотюха

Андрій Кокотюха (нар. 17 листопада 1970, Ніжин) — сучасний український письменник-белетрист. Народився у місті Ніжині, в родині зварювальника (ніжинський завод «Прогрес») і медсестри. Рід письменника походить з с. Дорогинка Ічнянського району Чернігівської області. Перший художній твір написав у віці 7 років. До 12 років читав і писав лише казки. Мріяв стати бібліотекарем. Працював збиральником меблів, різноробочим та муляром на будівництві. Але закінчив факультет журналістики Київського університету ім Т. Шевченка.

Перше оповідання опубліковане 1987 року. У 1991 році написав повість «Шлюбні ігрища жаб», яка, через брак інших зразків прози, отримала в 1995 році нагороду видавництва «Смолоскип». Після виходу окремою книжкою в 1996 році повість стала називатися «романом», отримала позитивну оцінку від батьків та друзів автора, і широкий негативний розголос у пресі. Завдяки цій публікації А. Кокотюха відразу став одним з відомих сучасних українських письменників.

Дослідник української масової літератури доктор філологічних наук Софія Філоненко називає Кокотюху батьком «українського готичного детективу», хоча сам автор вважає, що в його текстах присутня швидше неоготика, напряму пов'язана з актуальними суспільними та соціальними проблемами України, а звернення до готики та загалом фольклору збігається з традиціями давньої української літератури.

Працював журналістом і сценаристом у проєктах «Сніданок з 1+1», «Київський регіон», «Паралельний світ», «Голос країни-2». Писав сценарії для проєкту «Судові справи» та «Сімейний суд» (Film.ua). Працював над першим варіантом сценарію за романом Василя Шкляра «Чорний ворон». Є прихильником художньо вигаданої («міфологічно-розважальної») складової творів історичної тематики з дотриманням реконструктивного фактажу.

Інші книжки цього автора

Вигнанець і чорна вдова

Андрій Кокотюха

290 грн

На складі

Гімназист і біла ворона

Андрій Кокотюха

282 грн

На складі

Вигнанець і навчена відьма

Андрій Кокотюха

270 грн

На складі

Вигнанець і грішниця

Андрій Кокотюха

270 грн

На складі

Вигнанець і шляхетна полонянка

Андрій Кокотюха

290 грн

На складі

Привид із Валової

Андрій Кокотюха

340 -10% 306 грн

На складі

Чорна мітка. Павутиння мороку

Андрій Кокотюха

270 грн

На складі

Ви дивились

Фотографії