Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Справа Сивого

Код товару: 105042
Справа Сивого книга купить

Автор: Брати Капранови

Видавництво: Нора-Друк
Код товару: 105042
139 грн
139

3 людини додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Автор: Брати Капранови

Видавництво: Нора-Друк

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

288 стр

ISBN

978-966-688-034-8

Мова

українська

Опис книги Справа Сивого

Любов. Історія. Злочин. Ось три кити, на яких тримається література. І всі ці кити присутні у новому романі Братів Капранових «Справа Сивого». У Дніпропетровську діє підпільна антиурядова організація. Молодому слідчому доручають зайнятися головним підозрюваним — старим заколотником з великим стажем протизаконної діяльності. Він береться до справи і…

Здавалося б, класичний детектив. Але уявіть собі, що молодий слідчий — працівник ГПУ, а головний заколотник — видатний історик та археолог Дмитро Яворницький. І зразу все стає догори дриґом. Хто з них насправді є злочинцем?

Саме тому автори визначають жанр свого твору як «антидетектив» і не просто, а «історичний, романтичний антидетектив». Романтичний — бо головними силовими лініями сюжету є кохання та старовинні міфи. А історичний — бо за цікавою та заплутаною інтригою читач зможе побачити широку панораму історії степової України, Катеринослава-Дніпра, а також величну постать Дмитра Івановича Яворницького.

Ну і, звісно, книжка базується на реальних подіях, так що шалене кохання, батькове прокляття, нерівний шлюб, закляті скарби — усе це не вигадка, а стара правда, підтверджена документами.

Відгуки про Справа Сивого

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Справа Сивого відгуки