Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Сліди на дорозі

Код товара: 104987
Сліди на дорозі книга купить

Автор: Валерій Ананьєв

Издательство: Валерій Ананьєв
Код товара: 104987
290 грн
290

1 человек добавил в Вишлист

Нет в продаже

Автор: Валерій Ананьєв

Издательство: Валерій Ананьєв

Переплет

Твердый

К-во страниц

375 стр

ISBN

978-966-194-302-4

Формат

148х210 мм

Язык

українська

Описание книги Сліди на дорозі

ТЕМАТИКА

Реальні історії про війну на Сході Україні.

ПРО КНИГУ

Унікальна жива книга! Перша жива книга про війну на Сході України. Ти, шановний читачу, відчуєш, як у твоє БМД влучає РПГ, ти будеш намагатися допомогти пораненому товаришу, ти відчуєш атмосферу напруги, знаходячись в оточенні, ти будеш читати справжній лист дівчини своєму коханому на фронт. І для цього тобі потрібна лише книга «Сліди на дорозі» та смартфон.

Близько 100 QR кодів розставлені по тексту, дозволять вам поринути у події, описані в книзі. Ви зможете побачити на своєму смартфоні оригінальні відео та фотоматеріали реальних подій, що описані в книзі. Жодної постанови, увесь матеріал був знятий на фронті в 2014 році. Пориньте у життя головного героя з головою, відчуйте книгу своєю душею.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Книжка для найширшого кола читачів, про війну, як воно є. Зачепить кожного.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Це гримучий коктейль емоцій, спогадів переживань виплеснутий на папір. Автор ділиться з вами цілим світом, світом, якого більшість з вас ніколи не бачили і не відчували. Вдалося придумати ідею, як поєднати купу відзнятого матеріалу з написаним світом. За допомогою QRкодів ви зможете побачити більшість подій, які описані в книзі. Ви поринете в цей світ, відчуєте всіма фібрами душі переживання головного героя.

Отзывы о Сліди на дорозі

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Сліди на дорозі отзывы