Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!
Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!
Код товару: 143570 |
Автор: Вінстон Черчілль
Видавництво: Видавництво Жупанського
Обкладинка
Суперобкладинка
К-ть сторінок
240 стр
Формат
130х165 мм
Мова
українська
Удостоєний Нобелівської премії «За неперевершеність історичного й біографічного опису, за блискуче ораторське мистецтво, з допомогою якого відстоювалися найвищі людські цінності». Вінстон Черчілль (1874–1965) — видатний британський політик і державний діяч. Був прем’єр-міністром Великої Британії в часи Другої світової війни та увійшов в історію як один із найактивніших очільників антигітлерівської коаліції та видатний лідер, який привів свою країну до перемоги.
Життєвий шлях Вінстона Черчілля був буремним і сповненим пригод, а його діяльність — напрочуд багатогранною. Замолоду, коли він служив у британському війську, став воєнним кореспондентом і згодом зажив слави як своєю публіцистикою, так і книжками спогадів про воєнні кампанії в Індії та Африці. Ця любов до слова залишалася з Черчіллем усе життя, і вільний від політичних і державних справ час він незмінно присвячував літературній творчості. Його солідний письменницький доробок складається не лише з історико- біографічних праць та мемуарів, але й художньої прози — роману «Саврола». 1953 року за свою історичну працю «Друга світова війна» Черчілль був удостоєний Нобелівської премії з літератури.
«Саврола» — єдиний художній роман серед усього літературного доробку Вінстона Черчілля. Сюжет твору розгортається навколо подій у столиці вигаданої країни Лавранія, де загострюється протистояння між режимом президента республіки Антоніо Молари, який дедалі сильніше тяжіє до диктатури, та демократичною опозицією на чолі з талановитим промовцем і громадським лідером Савролою. Автор торкається таких питань, як свобода слова та волевиявлення, честь і гідність, що так часто відкидаються заради досягнення політичних цілей, протиставляє холодний розрахунок і шляхетність та розмірковує над природою людини як «соціальної тварини». Попри невеликий обсяг, у цій книжці порушується чимало важливих проблем: що є справжніми рушійними силами революції — служіння суспільному благу чи задоволення власного честолюбства, де пролягає межа між політикою та приватним життям і чи не змарніє кохання у бентежній коловерті історії?