Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Проблема трьох тіл. Книга 1

Код товара: 100719
Проблема трьох тіл. Книга 1 книга купить

Автор: Лю Цисінь

Издательство: BookChef
Код товара: 100719
150 150 грн

11 человек добавили в Вишлист

Ожидается
Наличие не ранее, чем через 30 дней

Автор: Лю Цисінь

Издательство: BookChef

Переплет

Твердый

К-во страниц

432 стр

ISBN

978-617-7559-08-4

Формат

128х200 мм

Вес

400 г

Язык

украинский

Описание книги Проблема трьох тіл. Книга 1

ТРИ ПРИЧИНИ ДЛЯ ПОКУПКИ

  • Перша книга із серії "Пам’ять про минуле Землі"
  • Один з найпопулярніших фантастичних романів
  • Китаю Премія "Гюго" за найкращий фантастичний роман 2015 року

АНОТАЦІЯ

Дія роману починається на тлі подій Культурної революції в Китаї. Засекречена військова база надсилає сигнали в космос для встановлення контактів із позаземними цивілізаціями. Десь у безкрайньому Всесвіті цивілізація, яка перебуває на межі знищення, перехоплює сигнал і починає планувати вторгнення на Землю. Тим часом на Землі розгортається протистояння між ворогуючими таборами, готовими як допомогти загарбникам захопити Землю, так і протистояти вторгненню.

РЕЦЕНЗІЇ

"Проблема трьох тіл" - науково-фантастичний роман китайського письменника-фантаста Лю Цисіня; перша частина трилогії. Основна тема книги - контакт людства з неземною цивілізацією. Навіть якщо Вам здається, що перша книга трилогії не може бути цікавою, "Проблема трьох тіл" захопить Вас із першої сторінки. Лю Цисінь за допомогою майстерності слова практично створює іншу реальність. І це не дивно, адже письменника називають "обличчям китайської фантастики". Трійка, згадана у назві, переслідує нас по всьому тексту. Заагдкові три тіла.

Три сонця, які разом дають нестерпну спеку в епоху хаосу. Три часові площини для розгортання науково-фантастичного сюжету. Оскільки книга - перша частина трилогії, автор не дає готових відповідей, а радше ставить питання, що дає своєрідну "поживу для розуму", модливість самостійно відповісти та сформувати власну думку про ту чи іншу проблему. Роман читається легко і швидко, хоча присутні тут і наукові поняття, теорії та терміни, але пояснюються вони простою мовою. В книзі вдало поєднано наукову, філософську і сюжетну складові, що робить її цікавою та захоплюючою. якщо Ви є справжнім поціновувачем наукової фантастики, Ви однозначно будете в захваті від цього шедевру. Втім, навіть якщо науково-фантастичний жанр ніколи Вас не приваблював, - також.

Отзывы о Проблема трьох тіл. Книга 1

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Проблема трьох тіл. Книга 1 отзывы

Авторы книги Проблема трьох тіл. Книга 1

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-lju-cisin-90x120.jpg

Лю Цисінь - китайський письменник-фантаст, якого ввжають найбільш популярним та плідним фантастом Китаю. Восьмиразовий лауреат премії Galaxy з науково-фантастичної літератури та... Подробнее