Письменника і поета Оскара Вайлда ще під час навчання в університеті, було нагороджено премією для студентів за поему «Равенна». Після навчання за його гострий розум та гарне почуття гумору прозвали «ірландський дотепник». Вже після виходу першої збірки віршів, у якій він порушував складні соціальні та політичні теми, став надзвичайно популярним. Народження синів підштовхує його до написання казок.
Найвідоміші дитячі твори «Хлопчик – зірка» та «Соловей і троянда» роблять його популярним серед авторів дитячих видань. Публікація статей у журналах сприяє розвитку кар'єри, він розпочинає роботу головним редактором у жіночому журналі. В цей час у нього з'являються не тільки прихильні читачі, Оскар Вайлд піддається жорсткій критиці серед численної публіки, що не заважає йому опинитися на піку популярності.
Через деякий час публікує свій перший серйозний роман "Портрет Доріана Грея" – невибаглива публіка відгукується прихильно, а критики сприйняли його неоднозначно. З часом було поставлено незліченну кількість п'єс на його твори.
Портрет Доріана Ґрея
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
«Портрет Доріана Ґрея» — це вишукана історія вродливого маєтного одвічного парубка, який кохався в розкошах і красі, сповідуючи філософію гедонізму й живучи виключно заради насолод. Однак душевна рана і життєва драма не оминули цього самовпевненого красеня.
Тож тікати від душевних мук і страждань він мусив у заміські маєтки з пишними наїдками, опіумні притони на околицях міста, сумнівні квартали з вуличними дівицями й гаяти життя в компанії самозакоханих денді, які намагалися в усьому наслідувати свого кумира — Доріана. Роман є одним із засадничих взірців декаданської прози fin de siècle поряд із текстами «Навпаки» Жоріса-Карла Гюїсманса, «Насолода» Габріеле д’Аннунціо, «Страждання князя Штерненгоха» Ладислава Кліма.
Текст подано за машинописом 1891 року із означенням місць і розділів, які автор додав до остаточної редакції тексту, а також наведенням тих фрагментів, які він видалив або ж замінив.