Ірина Грабовська — це українська письменниця, блогерка, співзасновниця літературного об’єднання «Фантастичні Talk(s)». 2009 року закінчила Донецький національний університет імені Василя Стуса за спеціальністю «Прикладна лінгвістика». Працювала в бізнес-журналі, потім пішла в IT, де лишається й дотепер.
Дебютувала 2018 року з документальною книгою «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту». Згодом продовжила творчу діяльність у жанрі фентезі: з 2019 по 2021 виходили книги Ірини Грабовської, що складають дилогію «Леобург».
2022 року опублікували першу частину трилогії «Замок із кришталю», ідея якої походить з історичного роману про Столітню війну, написаного Грабовською в юності. Сюжет побачив світ, перетворившись на текст у жанрі фентезі. Оповідання авторки можна знайти у кількох збірках фантастичних творів.
Творчість Грабовської неодноразово була відзначена нагородами й преміями: 2018 року мисткиня стала фіналісткою ініціативи «Україна в глобальному світі». За рік посіла перше місце на конкурсі оповідань «Гардаріки: Фантастичні міста України». 2022 року здобула нагороду І премії конкурсу «Молода КороНація», а також отримала стипендію Президента України як молода письменниця.
Остання війна імперій. Леобург. Книга 2
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Друга частина дилогії «Леобург»! Леобург у небезпеці! Внутрішні й зовнішні вороги тільки й чекають слушної нагоди знищити осередок учених і митців, викорінити бунтарство й розпочати наступ на Українське Королівство. Данило разом з друзями опиняється в охопленому вогнем місті. Чи зможуть вони допомогти Леобургу? Чи повернуться додому? І, головне, чого вартуватиме їм чужа, але така близька війна — остання війна імперій? Дилогія «Леобург» — один з небагатьох творів у жанрі стімпанк в українській літературі. Зазвичай елементи стімпанку — ретрофутуризм, антураж кінця XIX століття, масштабна індустріалізація і тріумф парових машин, експерименти зі струмом і створення керованих монстрів — тісно переплітаються з детективом, шпигунською лінією, містикою чи альтернативною історією.