Марґарет Етвуд — канадська письменниця, літературна критикиня, захисниця природи й феміністка. Її книжки вийшли друком у більш ніж 35 країнах і були перекладені понад 20 мовами. Нагороджена Букерівською премією (2000 рік, за роман «Сліпий вбивця», плюс ще чотири рази була фіналістом Букерівської премії), премією Артура Кларка та двічі – премією Генерал-Губернатора, головною літературною нагородою її рідної Канади.
Етвуд - одна з найвідоміших сучасних англомовних письменників. Народилася 18 листопада 1939 року в Оттаві, середня з трьох дочок ентомолога Карла Едмунда Етвуда та Маргарет Дороті Кіллам, спеціаліста-дієтолога. Маргарет Етвуд розпочала літературну діяльність у 16 років. У 1957 році вона вступила до Вікторії Коледжу Університету Торонто, який закінчила в 1961 році зі ступенем бакалавра за спеціальністю "англійська мова".
У 1962 році Етвуд здобула ступінь магістра в Редкліфф Коледж Гарвардського університету і продовжила навчання в Гарварді, проте так і не закінчила дисертацію на тему "Англійський метафізичний роман". Викладала у кількох університетах Канади та США.
Орикс і Деркач
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Світ безповоротно розділено: еліта і плебеї, науковці й простаки. Через перенаселення і глобальне потепління, яке зайшло дуже далеко, Земля може стати непридатною для життя. Роздроблене людство викачує останні ресурси з виснаженої планети. Дітей можна замовити, а нові органи вирощують в тілах гібридів. Здається, цей світ приречений. І тоді двоє друзів, Сніголюд та Деркач, і їхня подруга Орикс стають співучасниками проєкту «Парайдайс», що має створити расу нових людей. Таких, що не вигадають собі богів і не залежатимуть від ґаджетів, житимуть у гармонії з природою, не намагаючись її знищити. Але серед трьох творців один вирішить: створивши щось нове, треба викорінити старе. Знаряддям викорінення старого світу має стати глобальна пандемія страшної хвороби, ліків від якої немає...