Таня П’янкова (Кузан Тетяна Леонідівна) — українська письменниця, редакторка, авторка десяти книг поезії, прози та дитячої літератури. З 2020 року зосереджує увагу на темах тоталітаризму, масового насильства, політичних репресій і колективної травми, розглядаючи їх у ширшому міжнародному контексті.
Серед її книжок — Заплакане щастя, Цілунок у тім’я, Кролівна, Culpa mea, Сонце в подолку, Чужі гріхи, Вік червоних мурах та Сни заячі. У 2025 році вийдуть дитячі книги Горіховий корінь (про Голодомор) і Пригода Міккі-Роба. Роман Вік червоних мурах (2022), присвячений Голодомору, здобув визнання в Україні та за кордоном.
Його перекладено кількома мовами, а також він увійшов до ТОП-10 історичних книг Польщі та отримав нагороду «Краща перекладена книга» в Литві. Письменниця активно бере участь у літературному житті — презентує книги в Європі, є лауреаткою численних премій, серед яких «Гранослов», ім. П. Куліша, ім. Гоголя, ім. Гончара, «Коронація слова».
Стипендіатка українських і європейських програм, резидентка Австрії, Польщі, Сербії, Чехії та Литви. Також вона організовує культурні заходи, працює арт-директоркою Літературної агенції «Зілля», входить до журі літературних конкурсів і займається писанкарством.
Німотка
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Гапія садила край городу вишні, аж тут її лопата наткнулася на стару міну. По всьому полю збирали люди Гапію. А відтак згорьована мати приберегла одну маленьку кісточку, розламала її навпіл і вплела у дві ляльки-мотанки. І закляла ті ляльки: хто вірно любив її дочку — той хай щастя має премного; а хто дурив її, лишень тіла її молодого хотів — той хай набереться горя. І пішли закляті мотанки по селу — ось тільки не до того, хто справді вірно любив Гапію...
Роман Тані П’янкової «Німотка» (раніше виходив із назвою «Чужі гріхи») — моторошно прекрасна історія з тих, які люди в наших селах із покоління в покоління переказують з уст в уста, щоб пам'ятати: яблуко від яблуні насправді може впасти дуже далеко, навіть якщо воно взагалі нікуди не падає.