Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Крізь сотні сумнівів я йду до тебе...

Крізь сотні сумнівів я йду до тебе...

240 грн
240
0 людей додали у Вишлист
Нема в продажі
Обкладинка Тверда
К-ть сторінок 160 стр
ISBN 978-617-551-635-5
Мова українська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Світ змінюють особистості. Люди, які вириваються з натовпу, щоб власним прикладом показати напрям змін. Світ безжальний до таких людей, але якщо вони витримують спрямований на них тиск і не ламаються, то стають символами. Саме таким був поет Василь Стус (1938—1985), який у своїй творчості здолав колоніальну залежність і зробив національну гідність невіддільною частиною гідності людини. Саме за це ідеологи союзу не просто заборонили творчість поета — навіть знайомство з ним було крамолою.

Проте смерть у карцері табору ВС-389/36 і чин перепоховання праху поета в Україні зробили постать Василя Стуса взірцем для наслідування: «Мене можна, звичайно, вбити, але я — не поступлюся», — ніби промовляє поет кожним своїм учинком. До видання увійшли 100 віршів Василя Стуса, які є програмними для поета. «Стус сьогодні — одна з тих постатей, які реально об’єднують Україну і вчать нас розуміти одне одного», — зазначає упорядник збірки Дмитро Стус.

Показати повністю
Відгуки про Крізь сотні сумнівів я йду до тебе...
0 / 5
Залишити відгук
Василь Стус

Василь Семенович Стус, псевдо Василь Петрик (6 січня 1938, село Рахнівка, Гайсинський район, Вінницька область, Українська РСР, СРСР — 4 вересня 1985, табір ВС-389/36-1 (Перм-36), біля села Кучина, Пермський край, РРФСР, СРСР) — український поет-шістдесятник, перекладач, публіцист, прозаїк, мислитель, літературознавець, літературний критик, правозахисник, політв'язень СРСР, дисидент, член Української Гельсінської групи, борець за незалежність України у XX столітті.

Один із найактивніших представників українського дисидентського руху. Учасник акції протесту в київському кінотеатрі «Україна» в 1965 році. Лауреат Державної премії ім. Т. Шевченка (1991, посмертно), Герой України (2005, посмертно). Батько Дмитра Стуса. За переконання про необхідність збереження й розвитку української культури зазнав репресій з боку радянської влади, його творчість була заборонена та частково знищена, а він сам був засуджений до тривалого перебування в місцях позбавлення волі, де й загинув.

Інші книжки цього автора

Мені здалося - я живу завжди. Вибрані твори

Василь Стус

417 грн

На складі

Небо. Кручі. Провалля. Вода

Василь Стус, Дмитро Стус

379 грн

На складі

Василь Стус. Вибране

Василь Стус

240 грн

На складі

Вибране. В. Стус

Василь Стус

230 грн

На складі

Листи до сина

Василь Стус

490 грн

Нема в продажі

Василь Стус. Палімпсести

Василь Стус

475 грн

Нема в продажі

Комплект Василь Стус. Палімпсести + Справа Василя Стуса

Василь Стус, Вахтанг Кіпіані

975 -5% 926 грн

Нема в продажі

Ви дивились

Фотографії