Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Комплект романів Енджі Кім (з 2-х книжок)

Комплект романів Енджі Кім (з 2-х книжок)

1000 -5%
950 грн
1000
0 людей додали у Вишлист
Очікується
Дата надходження поки не відома
Обкладинка Тверда
Мова українська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Комплект складається з двох книг:

Хитке щастя

Міракл-Крік

Міракл-Крік.

«Міракл-Крік» — яскравий дебют американки корейського походження Енджі Кім. Детективний роман, що не відпускає до останньої сторінки. Авторка запрошує читачів узяти участь у розслідуванні таємничого злочину, стати свідком перехресних допитів і судових баталій, де прокурор і адвокатка ведуть запеклу гру, на кону якої життя матері, звинуваченої у вбивстві власної дитини. Але закручений сюжет — лише одна зі складових успіху роману. Енджі Кім як ніхто розуміється на міжрасових проблемах, а також на проблемах сімей, які виховують дітей з інвалідністю.

Хитке щастя.

«Ми не одразу звернулися в поліцію» — так розпочинається цей гостросюжетний роман про корейсько-американську сім’ю, життя якої перевернулося догори дриґом після зникнення Адама — турботливого батька й чоловіка. Двадцятирічна Мія — схильна до гіпераналізу й гостра на язик, тож на все має власне пояснення. Саме тому вона не одразу б’є на сполох, коли тато й молодший брат Юджин затримуються на прогулянці. Напевно, загубили телефон у парку. Або ж сіли перепочити. Утім, згодом з’являється брат Мії — у крові й болоті, — і стає зрозуміло, що батько їхньої зразкової родини щез. А Юджин, єдиний свідок, не говорить через рідкісне генетичне захворювання — синдром Анґельмана.

Показати повністю
Відгуки про Комплект романів Енджі Кім (з 2-х книжок)
0 / 5
Залишити відгук
Енджі Кім

Енджі Кім народилася в м. Сеулі, Корея. Підлітком переїхала до США й оселилася поблизу Балтимора. Вчилася в Стенфордському університеті й Гарвардській юридичній школі. Працювала адвокаткою у Williams & Connolly, одній з провідних юридичних компаній Америки, й була редакторкою «Правничого вісника» Гарвардського університету.

За свої твори вона отримала низку літературних відзнак, зокрема ґран-прі конкурсу есеїв від журналу «Glamour» і Вабашську премію за художню літературу. Авторка численних публікацій у друкованих й онлайн-ЗМІ: The New York Times, Salon, Slate, The Southern Review, Sycamore Review, Asian American Literary Review, PANK. «Міракл-Крік» — перша окремо видана книжка письменниці. Зараз Енджі Кім живе в Північній Вірджинії зі своїм чоловіком і трьома синами й працює над наступним романом.

Інші книжки цього автора

Міракл-Крік

Енджі Кім

312 грн

Очікується

Хитке щастя

Енджі Кім

500 грн

Очікується

Міракл-Крік

Енджі Кім

500 грн

Очікується

Ви дивились

Фотографії