Bizlit +38 (099) 562-25-63
Кобзар. Найповніша збірка (унікальне колекційне видання преміум-класу)

Кобзар. Найповніша збірка (унікальне колекційне видання преміум-класу)

2000 грн
2000
0 людей додали у Вишлист
Очікується
Очікуємо поставку до 14 днів. Терміни уточнюйте у менеджера
Обкладинка Тверда
К-ть сторінок 576 стр
ISBN 978-966-429-831-2
Формат 170х240 мм
Мова українська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Видання є насправді максимально повним зібранням поетового спадку, яке поєднало всі твори, що потрапляли під цензурування як за царату, так і за радянщини. До того ж чимало творів подано з авторовими варіантами, практично невідомими широкому загалові.

Зануритись у Шевченкову добу допоможуть чимало унікальних прижиттєвих документів, поетових автографів віршів, листів, світлин й автопортретів. Усе видання унормовано згідно з правилами українського правопису 1928 р.(т.зв. Харківського, або Скрипниківського правопису), який є історично й фонетично найближчим до мови, якою промовляв до нас Поет.

Показати повністю
Відгуки про Кобзар. Найповніша збірка (унікальне колекційне видання преміум-класу)
0 / 5
Залишити відгук
Тарас Шевченко

Видатний український письменник, поет, художник.

Народився у 1814 році в селі Моринці, що на Черкащині. Села Моринці та Кирилівка, де Тарас провів дитинство, належали поміщикуВасилю Енгельгардту.

Коли йому виповнилось 8 років, пішов на службу до вчителя-дяка Павла Рубана, який навчив його грамоти. Згодом 16-річний Тарас стаєслужником Енгельгардта, спершу як кухарчук, потім - козачок. Коли поміщик помітив художній талан хлопця, віддав до навчаннявикладачеві Віленського університету — Яну Рустему.

З 1831 року переїжджає із поміщиком у Санкт-Петербург, денавчається у В. Ширяєва, знайомиться ізК. Брюлловим,В. Жуковським. Саме вони у1838 р. викуповують Шевченка у Енгельгардтаза 2500 рублів.

У 1838 році Шевченко вступає до Академії мистецтв, де вивчає живопис, малюнок і творчість російських і українських письменників. У 1844 році повертається в Україну. Працює художником у Київській тимчасовій комісії з питань розгляду старих актів. Тоді ж вступає в «Кирило-Мефодіївське товариство». За епіграму на імператрицю і революційний настрій віршів збірки «Три літа» в березні 1847 року Тараса заарештовують і відправляють на заслання до Орської фортеці.

Тарас Шевченкобув одним із художників, що брали участь векспедиції з дослідження Аральського моря у 1848 році, а в 1851 році стає членом геологічноїекспедиціїв горах Каратау.

У 1857 році Тарас Шевченко повертається із заслання, мешкаєв Москві і Петербурзі. У 1859 році знову повертається в Україну, але за ним постійно наглядає поліція, адже проживатив Україні постійно йому заборонили.

Помер Шевченко 10 березня 1861 року в Петербурзі. Його поховали спершу на Смоленському кладовищі, але через кілька місяців його прах перепохований в Україні над Дніпром на Тарасовій горі (м. Канів).

Літературний та художній доробок Тараса Шевченка величезний.Серед його творів поеми («Гайдамаки», «Сон», «Катерина» та ін.), балади («Причинна»), повісті («Княгиня», «Музикант»), збірки віршів («Кобзар», «Три літа», «У казематі»). Він створив близько1000 картин, здебільшогопейзажі, портрети, жанрові малюнки.

Твори Тараса Григоровича перекладені на багато мов світу. Пам’ятники Кобзареві стоять у багатьох країнах. Ім`я Шевченка присвоєне низціпарків, навчальних закладів, бульварів, театрів і вулиць.

 

Інші книжки цього автора

Кобзар. Вибрана поезія (іл. Т. Григоровича)

Тарас Шевченко

600 грн

На складі

Кобзар. Вибрані твори

Тарас Шевченко

415 грн

На складі

Кобзар

Тарас Шевченко

660 грн

На складі

У Бога за дверми лежала сокира...

Тарас Шевченко

330 грн

На складі

Княгиня

Тарас Шевченко

390 грн

На складі

Ви дивились

Фотографії