Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Казки. Книга 3. Кохання як у казці

Казки. Книга 3. Кохання як у казці

Ціна формується
0
0 людей додали у Вишлист
Очікується
Дата надходження поки не відома
Обкладинка Тверда
К-ть сторінок 200 стр
ISBN 978-966-917-495-6
Формат 165*250 мм
Мова українська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

І житимуть довго і щасливо? Це навряд чи. Світ «Казок» не надто щедрий на казкові фінали. Персонажі казок — вигнанці з вигаданих земель, втікачі зі світів байок — змушені влитися в нашу непросту прозаїчну реальність. Але це не значить, що в їхньому світі не знайдеться місця для кохання — а також незмінних супутників романтичних історій: болю, зрад і запеклих ревнощів. Скидається на те, що між двома найпрагматичнішими і найтверезішими казками розквітло кохання. Тільки що їм судилося: щастя чи швидка й передчасна смерть?

Показати повністю
Відгуки про Казки. Книга 3. Кохання як у казці
0 / 5
Залишити відгук
Білл Віллінґем

Білл Віллінґем народився у Форті Бельвуар, штат Вірджинія. Його батько був військовим, тож хлопець встиг пожити на Алясці, в Каліфорнії та в Німеччині. Кар'єра Віллінґема почалась з роботи ілюстратора рольових ігор для компанії TSR, Inc., а як коміксист він відзначився у 1980-х, із виходом серії коміксів Elementals, над якою працював як автор та художник.

У 90-х роках він спробував себе у прозі, дотримуючись улюбленого фантастичного жанру, проте згодом повернувся до коміксів та почав працювати на DC Comics. Найбільшим його успіхом стала серія «Fables», видавцем якої стало дочірнє видавництво DC – Vertigo. Це історія про пригоди персонажів відомих казок, що були вигнані з рідних казкових земель та заснували компактне поселення у Нью-Йорку та його околицях.

На сторінках цього коміксу можна зустріти Сірого Вовка, що став шерифом, Білосніжку, Красуню та Чудовисько, Прекрасного Принца та Піноккіо й подивитись новими очима на героїв казок, знайомих від дитинства. У 2003 році «Казки» отримали престижну в комікс-індустрії премію Айснера, як найкращий коміксальний цикл. 

Ви дивились

Фотографії