Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Я іду шукати

Я іду шукати

270 грн
270
0 людей додали у Вишлист
На складі
Обкладинка Тверда
К-ть сторінок 448 стр
ISBN 9789669826947
Мова українська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Ми всі пов’язані. Але часто про це не здогадуємось. Засновник благодійного фонду, у якого викрадають доньку, і сам безслідно зникає. Слідчий на межі розлучення за будь-яку ціну хоче зберегти власну родину. Вулиці тремтять від нелегальних нічних перегонів, блогери-мільйонники полюють на хайп, а вихованці дитячого будинку щодня чекають на волонтерів.

І поки кожен загруз у своїх проблемах, дивакуватий п’ятнадцятирічний хлопець уперто везе листа Миколаю через усю країну. Ми шукаємо здійснення своїх бажань. Та чи знаємо, що насправді хочемо знайти?

Показати повністю
Відгуки про Я іду шукати
0 / 5
Залишити відгук
Анастасія Нікуліна

Анастасія Нікуліна — це українська авторка, інстаграм-блогерка, оглядачка книжок і лавреатка численних премій, відзнак і нагород. Народилася та живе у Львові. У 2013 Анастасія написала свій перший роман, який за три роки у вигляді п’єси став переможцем «Коронації слова».

З того часу мисткиня активно друкується, видаючись у колективних збірках оповідань і казок, у співавторстві та самостійно. Книги Анастасії Нікуліної не обмежуються одним чи кількома жанрами — вони пропонують читачам справжнє літературне розмаїття. Серед доробку авторки знайдеться антиутопія, гостросоціальний роман, пригодницький сюжет, романтичне фентезі й навіть трилер.

Творчість Анастасії Нікуліної неодноразово ставала об’єктом уваги письменницьких відзнак. Роман «Сіль для моря або Білий кит», з яким Нікуліна дебютувала в друці, отримав міжнародну українсько-німецьку літературну премію імені Олеся Гончара. Згодом історія була екранізована й послужила натхненням для соціально-драматичної вистави акторської школи «Пармезан».

Олег Бакулін

Олег Бакулін - молодий сучасний автор. Працював адміністратором, прожект-менеджером, журналістом. Живе у місті Львів, Україна.

Інші книжки цього автора

Більше нікому

Анастасия Никулина, Олег Бакулін

290 грн

Очікується

Викрадачі снігу

Анастасія Нікуліна

190 грн

Очікується

Сіль для моря, або Білий кит

Анастасія Нікуліна

139 грн

Очікується

Завірюха

Анастасія Нікуліна

149 грн

Очікується

Завірюха (із кольоровим зрізом)

Анастасія Нікуліна

460 грн

Очікується

Вогняна варта

Анастасія Нікуліна

360 грн

Очікується

Зграя

Анастасія Нікуліна

205 грн

Нема в продажі

Ви дивились

Фотографії