Анна Грувер - письменниця, поетка, есеїстка, перекладачка. Членкиня PEN Ukraine. Авторка поетичної збірки «За вашим запитом нічого не знайдено» (2019) і дебютного роману «Її порожні місця», що вийшов друком у Видавництві Старого Лева (2022) й увійшов до списку найкращих книжок року за версією PEN Ukraine.
Фрагмент другого роману «Нерухомість» вперше був анонсований у Vogue Ukraine восени 2023 року. Лауреатка поетичної премії видавництва «Смолоскип» (2019, ІІІ премія), одна з переможців поетичного конкурсу Mega-Zin, реалізованого під час Festiwalu Miłosza (Краків, 2024). Вірші Анни Грувер перекладалися англійською, французькою, німецькою, польською, чеською, литовською, івритом та ін. мовами. Учасниця письменницьких резиденцій Residenz für Schriftsteller*innen in der Stiftung Genshagen (Німеччина, 2022), Krakow Institute of Literature (Польща, 2023), Writer in Residence of Kulturvermittlung Steiermark in Graz (Австрія, 2024).
Як поетка і перекладачка, увійшла в список переможців конкурсу проєктів від European Festivals Fund for Emerging Artists – EFFEA (2024). Разом із іншими українськими поетками брала участь у зйомках документального фільму Vojna jedna báseň (режисер Філіп Ремунда, Чехія, 2023).
Її порожні місця
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Анна і Сара — дві дівчинки з різних часів. Перша — сучасна підлітка, переселенка з Донецька, яка захоплюється музикою і має близькі взаємини із набагато старшим одруженим чоловіком. Друга — єврейська дівчинка, яка нічого не чує через ваду слуху, робить дивовижні колажі, веде щоденник упродовж 1938–1941 рр., і згодом цей щоденник вийде у світ окремою книжкою.
Що ж поєднує двох дівчат із такими різними долями? І навіщо Анні щоденник Сари, яку правду вона хоче там відшукати? Ця книжка — про важливість помічати тих, хто поруч, про дорослішання та набуття самості й власного голосу, про складання із розрізнених фрагментів себе і свого цілісного світу, в якому немає порожніх місць.
Врешті — про правду, стійкість, про дім, який завжди з нами, хай би де ми були.