Валентин Терлецький – український письменник, поет, літературний критик, журналіст, телеведучий, музикант, лідер рок-гурту «Декаданс», співак, композитор, актор, режисер. Автор тринадцяти виданих книг, серед яких чотири збірки поезій та дев'ять романів. Майже всі твори перемагали у різних всеукраїнських та міжнародних літературних конкурсах.
Разом зі своїми колегами по групі «Декаданс» є співавтором десяти виданих музичних альбомів. Також є співавтором кількох документальних телефільмів, які відзначено численними професійними нагородами. Автор і ведучий унікальних телепроєктів «Козацька звитяга» та «Ангели Перемоги», а також авторського блогу «Козацький апокриф».
Є автором, постановником і виконавцем усіх ролей у музично-поетичній моновиставі «Ти чуєш мої смолоскипи!» за мотивами своєї збірки віршів «П'ята пора року», а також аудіовізуального проєкту «Вірші у Радіо-Домі». В. Терлецький є артдиректором Кінного театру «Запорозькі козаки» (о. Хортиця, Запоріжжя). Також він є автором і виконавцем пісенної програми лицарської козацької автентики «Гомін по діброві».
Хмарочос
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Мистецьке середовище живе за своїми правилами — виставки, концерти, презентації, творча конкуренція, пошуки натхнення, повна відстороненість від політичних процесів в країні… Але в одну мить все змінюється: новий міністр культури оголошує правила, яких відтепер мають дотримуватися всі.
Під заборону потрапляє будь-яке вільне мистецтво і на офіційному рівні затверджуються нові дозволені для творчості теми. По всій країні проходять офіційні зібрання творчих спілок, рішення яких одностайне — підтримати нову культурну політику. І лише сотня митців вирішує боротися за творчу свободу. «Сотня нескорених» захоплює хмарочос в центрі міста і влаштовує на його даху свій табір.
Вони висувають вимоги владі — або вона скасовує цензуру і заборону на вільну творчість, або митці скоять акт масового самогубства і тим самим підбурять громадськість до активних дій і викличуть резонанс у світі. Утопія? Фантастика? Чи гротескна реальність?..