Олександр Ірванець (нар. 24 січня 1961, Львів) — український поет, прозаїк, драматург і перекладач. Народився 24 січня 1961 року у Львові. Виростав у Рівному. Закінчив 8 класів Рівненської СШ № 18 (1976), Дубенське педагогічне училище (1980) та Літературний інститут імені Горького (Москва, 1989). Після випуску із педагогічного училища кілька років вчителював (1980-ті роки).
Твори перекладалися англійською, німецькою, французькою, шведською, польською, чеською, білоруською, італійською, хорватською мовами. Наприклад, роман «Рівне/Ровно» у 2006 році було перекладено польською мовою і на сьогоднішній день вже двічі видано в Польщі видавництвом «Prószyński i S-ka». 17 квітня 1985 разом із Юрієм Андруховичем та Віктором Небораком заснував літературне угруповання Бу-Ба-Бу. Кожен з авторів отримав власне прізвисько. Ірванця через любов до нумізматики називали Підскарбієм Бу-Ба-Бу.
З 1993 року постійно мешкає в Ірпені під Києвом. З початку 2000-х працює в драматургії та прозі. Автор понад двох десятків книг та численних публікацій у часописах і альманахах Європи й Америки. П'єси Олександра Ірванця були поставлені у різних країнах, зокрема у Німеччині, Україні та Польщі. Відомий Facebook-блоґер. Є членом білоруського ПЕН-клубу, Українського ПЕН, героєм пісні гурту ВІА «ОВВА».
Харків. 1938
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
"Харків. 1938" Олександра Ірванця - це альтернативна історія України, якою вона могла би бути, якби "УНР" вистояла". Роман також відповідає таким жанрам: буфонада, бурлеск, шпигунський трилер. Водночас - це тест для читача на знання класичної та сучасної світової літератури й історії України.
Центральна сюжетна лінія - літературний карнавал у Харкові. До столиці України з'їжджаються поети, письменники, політичні діячі, націоналісти, шпигуни та терористи. Це різноманіття автор доповнює тим, що ущільнює два століття до можливості спілкування сучасного літературного критика з Ольгою Кобилянською.