Олексій Мустафін (1971) - український журналіст та телевізійний менеджер, політик, генеральний продюсер телеканалу "Еспресо". Колумніст видань "Дзеркало тижня", "Лівий Берег", "Профіль", "Обоз", "ТСН" та автор науково-популярних книг з історичної тематики.
Мустафін Олексій Рафаїлович народився 23 травня 1971 року в місті Київ. У 1987 році закінчив середню школу з хімічним ухилом, та вступив на історичний факультет Київського державного педагогічного університету мені М. П. Драгоманова. Спочатку працював в аналітичних і дослідницьких центрах, згодом починає журналістську діяльність в українському виданні "УНІАН-тижневик", газетах "Пост-Поступ" та "День".
З 1997 року працює в телевізійній сфері, спочатку був завідувачем відділу міжнародних новин ТСН на каналі "1+1", потім шеф-редактором служби новин телеканалу "Інтер". У 2004 році його телепрограми стають рейтинговими та входять в ТОП-10 популярних програм. Обіймав посаду голови правління "ММЦ-СТБ", був генеральним директором телеканалу "Мега" та генеральним продюсером новин "Медіа Групи Україна". На базі ресурсів групи створив єдину інформаційну платформу під спільним брендом "Сьогодні".
Одним з його досягнень є інформаційні проекти "ВІКНА" і "Дзеркало тижня", які відзначені численними преміями. Автором історичних і публіцистичних видань "Справжня історія Стародавнього часу", "Справжня історія раннього нового часу" та "Справжня історія пізнього нового часу", "Халепи, що визначили долю народів", "Злам: кризи політичних режимів" та інших.
Халепи, що визначили долю народів
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Олексій Мустафін — відомий український журналіст і медіаменеджер. Історик за фахом. «Халепи, що визначили долю народів» — це книжка про тіньовий бік історії, про те, чого соромляться, і що зазвичай лишають за межами національних історій. Поразками не пишаються, про них не згадують, їх намагаються забути. Проте хіба не є цей досвід повчальнішим і кориснішим за радість перемог? Про ілюзії та прорахунки — свідомі й не дуже, про хибний вибір, за який заплатили зависоку ціну, про пастки, до яких потрапляють держави в пошуках свого місця у світі. Чи можна здобути свободу ціною незалежності? Для чого запрошувати до себе майбутніх колонізаторів? Чому найкоротша війна в історії тривала всього 38 хвилин? Навіщо золото тим, хто здатен робити гроші з повітря? Чим загрожує віра у таємні змови? І як зробити власних підданих союзниками іноземних загарбників? Візантія та Карфаген, Гаїті й Нова Зеландія, Британія і Китай. На чиїх помилках краще вчитися українцям, щоб не припуститися власних… Раніше у видавництві «Фоліо» вийшли друком книжки Олексія Мустафіна «Справжня історія стародавнього світу» (2013), «Справжня історія середніх віків» (2014), «Справжня історія раннього нового часу» (2014), «Справжня історія пізнього нового часу» (2017), «Справжня історія стародавнього часу» (2018), «Hot Story. Неймовірні пригоди прянощів у світі людей» (2018), «Напій змін. Як кава створила сучасний світ» (2018), «Золоте руно. Історія, заплутана в міфах» (2019), «Цікаві факти з історії давніх часів» (2019).