Ґрейді Гендрікс - американський письменник, сценарист та один із організаторів Нью-Йоркського фестивалю азіатського кіно. Ґрейді Гендрікс народився в Чарлстоні в Південній Кароліні, а зараз проживає на Манхеттені. У минулому він працював журналістом.
Був кінокритиком газети The New York Sun. Також писав для видань Playboy, Slate, New York Post та Variety. У 2016 році Ґрейді Гендрікс випустив хорор «Вигнання диявола з моєї найкращої подруги». Зловісний та дотепний роман про дружбу, екзорцизм та 80-х отримав захоплені відгуки критиків. The Wall Street Journal у своїй рецензії назвав книгу «національним надбанням». У Гендрікса вже викупили права на її екранізацію.
Група підтримки останніх дівчат
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Ліннет Таркінгтон пережила криваву різанину, в якій убивця жорстоко розправився з її родиною та поліцейським. Протягом шістнадцяти років вона відвідує групу психологічної підтримки, де разом із п’ятьма іншими дівчатами з подібним досвідом намагається подолати наслідки травми й почати нове життя. Так триває доти, доки одна з жінок не пропускає зустріч.
Зважаючи на всі обставини, справджуються найгірші побоювання Ліннетт: хтось знає про групу й вирішив знову зруйнувати їхні життя. Але особливість останніх дівчат полягає в тому, що тепер вони мають одна одну, і хоч якими мізерними не були б шанси, якою темною не виявилася б ніч, яким гострим не був би ніж, вони ніколи, ніколи не здадуться.