Гізер Морріс — сучасна письменниця та сценаристка. Народилася 1953 року у місті Те-Амавуто, розташованому на північному острові Нової Зеландії. В інтерв'ю Гізер заявляла, що в дитинстві нічого не знала про Голокост. У 1971 році вона переїхала до Мельбурна; там познайомилася зі Стівом Моррісом, з яким одружилася у 1973 році.
У 1975 році вона повернулася до Нової Зеландії з чоловіком і оселилася в Крайстчерчі. У них народилося троє дітей. Наразі Гізер є резиденткою Австралії. Морріс поєднувала роботу у лікарні із навчанням, впродовж кількох років студіюючи курс сценарної майстерності. У 2003 році познайомилася з колишнім в'язнем табору Аушвіц і на основі його розповідей написала сценарій. Австралійська кінокомпанія обрала сценарій «Татуювальник Аушвіцу», але так і не екранізувала його. Зрештою сценарій був переписаний як роман. Книга, що вийшла у 2018 році, стала бестселером. Вона була опублікована в більш ніж 50 країнах світу та розійшлася десятками мільйонів примірників.
У 2018 році роман був № 1 у списку бестселерів New York Times і № 1 у списку міжнародних бестселерів The New York Times. У 2024 році книга була екранізована в мінісеріалі. Її друга книга, продовження «Татуювальника Аушвіцу», «Подорож Цильки», опублікована 2020 року. У 2021 році вийшла третя книга трилогії «Обіцянка сестер» про трьох сестер, які разом виживають в Аушвіці, прибувають до Словаччини та іммігрують до Ізраїлю. Найсвіжіша книга Гізер Морріс 2023 року «Сестри під вранішнім сонцем» розповідає про жінок у японських трудових таборах в Індонезії під час Другої світової війни.
Дорога из Освенцима
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Силці було всього шістнадцять років, коли вона потрапила в концентраційний табір Освенцим-Біркенау в 1942 році. Краса дівчини привертає увагу старших офіцерів табору, і сильця насильно відокремлюють від інших жінок-ув'язнених. Вона швидко дізнається, що влада, навіть небажана, дорівнює виживання.
Війна закінчена. Табір звільнений. Однак сильця звинувачують в шпигунстві і в тому, що вона спала з ворогом, і відправляють до Воркутинського табір. І тут Силка щодня стикається зі смертю, терором і насильством. Але їй щастить: добрий лікар бере дівчину під своє крило і починає вчити її на медсестру. У прагненні вижити дівчина виявляє в собі силу волі, про яку і не підозрювала.
Вона починає невпевнено зав'язувати дружні стосунки в цій суворій, нової реальності і з подивом розуміє, що, незважаючи на все, що з нею сталося, в її серці є місце для любові.