Сергій Пономаренко (нар. 18 березня 1955) — український письменник, автор романів, повістей та оповідань у жанрі «містичного детективу». Сергій Пономаренко народився в місті Магнітогорськ. Через деякий час батьки вирішують переїхати жити до Києва, де і облаштовувалися. Коли Сергію виповнилося десять років, він написав свій перший літературний твір в жанрі фантастики. Письменницький дебют автора зайняв цілий шкільний зошит.
У 1973 році Сергій на два роки йде в армію. Після він вступає на факультет філософії в Київський університет ім. Т. Г. Шевченка. Період з 1980-х по 2000-і роки в його житті дуже насичений. Сергій одружується, ростить сина і будує успішну кар'єру, від директора власної фірми до кризового директора на виробництві. Він постійно перебуває у відрядженнях і захоплено займається східними єдиноборствами. Але навіть у такому інтенсивному ритмі життя Сергій не забував писати, хоча до великих романів справа не доходила. В кінці дев'яностих його оповідання стали публікувати в газетах, але здебільшого він діставав відмови.
У 2001 році він пише повість «Сьома свіча», на яку звертає увагу «Клуб Сімейного Дозвілля». Єдина проблема — для самостійного твору, який можна випустити окремою книжкою, повість надто мала. Сергій береться розширити цю історію і вже через рік після публікації книга розходиться тридцятитисячним тиражем. З цього моменту почалася його літературна кар'єра. На рахунку Сергія Пономаренка десяток книг, серед яких: «Психостриптиз», «Санітар моргу, або Місячне затемнення в зимовому саду» і інші.
Чорне весілля
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Велика Тиша - назва, яка більше пасувала б кладовищу, ніж мальовничому волинському селу. Саме так думає киянин Олексій, збираючись із другом Федором у похід по цій загадковій місцевості напередодні свята Купала.
Олексію цікаво подивитись на купальські обряди, тож він переконує Федора ще на кілька днів затриматись у селі - і з подивом дізнається, що тутешній люд по-справжньому боїться мавок, одмінків, перелесників та інших міфічних створінь, а особливо - привида Білої Панночки, яку зґвалтували багато років тому під час селянського повстання.
Тоді бідолашна одягла весільне вбрання і втопилася в озері, а нині - мститься нащадкам своїх кривдників. Страх виявляється небезпідставним: напередодні свята у лісі знаходять зґвалтованою і вбитою красуню Улиту. Ні Федір, ні Олексій не мають алібі. Проте батьків покійної лякає не те, що вбивця може бути зовсім поруч і шукати нових жертв, а те, що їхня дитина, за місцевим повір’ям, перетвориться на мавку, адже померла незаміжньою.