Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Barbie

756 грн
756
0 людей додали у Вишлист
Очікується
Дата надходження поки не відома
Обкладинка М'яка
К-ть сторінок 138 стр
ISBN 9780571390137
Формат 155х235 мм
Мова англійська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay
Вона це все. Він просто Кен. Ексклюзивний сценарій фільму-феномену від Грети Гервіг і Ноа Баумбах. Містить ексклюзивне вступне слово Грети Гервіг і Ноа Баумбах і 8 сторінок повнокольорових фотографій із фільму. Вперше сценарій БАРБІ тепер доступний у друкованому вигляді.

Анархічно весела та несподівано емоційна БАРБІ – це чарівне кінематографічне витвір абсурду, серця та мюзиклів Technicolor. Грета Гервіг і Ноа Баумбах створили глибоко особистий і унікальний фільм про ікону, якою є лялька Барбі. Фільм прославляє досконалість недосконалості та підтверджує, що кожен, навіть Аллан, є Кено.
Показати повністю
Відгуки про Barbie
0 / 5
Залишити відгук
Ґрета Ґервіґ
Ґрета Ґервіґ (нар. 4 серпня 1983, Сакраменто, Каліфорнія) — американська акторка, сценаристка та режисерка. Відома роботою над незалежними фільмами піджанру мамблкор, згодом вона перейшла від ролей та співавторства сценаріїв у незалежних фільмах до режисури великих студійних фільмів. Ґервіґ увійшла до щорічного списку «Time 100» найвпливовіших людей світу в 2018 році.

Розпочала кар'єру, працюючи з Джо Сванбергом над такими фільмами, як «Ханна піднімається сходами» та «Ночі та вихідні». Вона співпрацювала зі своїм партнером Ноа Баумбаком над кількома фільмами, зокрема «Ґрінберґ» та «Френсіс Ха», за які була номінована на премію «Золотий глобус», «Пані Америка» і «Білий шум». Знімалася в таких стрічках, як «Дівчата в біді», «Римські пригоди», «План Меггі», «Джекі», «Майк».

Як сольна режисерка Ґервіґ написала сценарій та зрежисувала фільми про дорослішання «Леді-Птаха» і «Маленькі жінки», обидва номіновані на «Оскар» за найкращий фільм: перший за найкращу режисуру та найкращий оригінальний сценарій, другий — за найкращий адаптований сценарій. Її наступна режисерська робота «Барбі», випущена у 2023 році, стала першим фільмом від режисерки-жінки, який зібрав понад 1 мільярд доларів у всьому світі.
Ноа Баумбах
Ноа Баумбах (нар. 3 вересня 1969, Нью-Йорк, США) - американський кінорежисер і сценарист. Номінант на премії «Оскар», «Золотий глобус» та BAFTA.

Інші книжки цього автора

Барбі. Сценарій фільму, який здивував світ

Ноа Баумбах, Ґрета Ґервіґ

500 грн

На складі

Ви дивились

Фотографії