Моріс Леблан — французький письменник і журналіст, відомий своїми творами про поліцейських та їх пригоди, автор, який створив образ шляхетного грабіжника Арсена Люпена. Моріс Леблан був плідним автором: він написав понад 60 романів та оповідань.
Прототипом для Арсена Люпена Леблан обрав французького анархіста Моріса Жакоба (Marius Jacob), суд на яким в 1905 році був однією з найголовніших новин на газетних шпальтах. Можливо на вибір Леблана вплинула п'єса Октава Мірбо «21 день одного неврастеніка» (1905), головною діючою особою якого був гарно вихований крадій Артюр Лебо. До появи романів про Арсена Люпена Леблан не був дуже відомим публіці, проте коли читачі дізнались про Арсена Люпена, його слава порівнялась зі славою Сера Артура Конан Дойля.
Спочатку Леблан назвав свого героя Арсеном Лопеном. В ті часи мером міста був реальний Арсен Лопен, який відразу заявив свій протест авторові романів. Леблан був вимушений змінити прізвище головного героя. Леблан написав також два науково-фантастичні оповідання: «Три ока» (1919) та «Жахлива подія» (1920). У першому розповідається про те, як земляни встановили телеконтакт із трьохокими венеріанцями, а в другому — про землетрус, у результаті якого між Британією та Францією з'явився острів. Моріс Леблан був нагороджений Орденом Почесного Легіону за свій внесок до скарбниці французької літератури.
Арсен Люпен. Кришталевий корок
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
За кришталевим корком від карафки — звичайнісіньким корком — іде напружене полювання. Полює за ним не лише Арсен Люпен, відомий як «шляхетний грабіжник», а й таємнича пані з дитиною і, зрештою, чимало усіляких достойників Третьої республіки. Прикметно, що власник дорогоцінного корка не ховається — він увесь час на очах, проте мета, як і раніше, недосяжна.
Що ж за таємниця ховається в цьому корку і чи зуміє заволодіти ним Арсен Люпен, який не знає поразок?.. Чергова гостросюжетна історія від Моріса Леблана нагадує густе плетиво загадок і таємниць, які охоче беруться розгадувати разом з героями і читачі. І не дивно, бо ж автор — справжній майстер уникати прямих відповідей і ховати всю картину подій у химерні шати натяків і нюансів, та й надто вигадливий сам головний герой… і як ніхто не знає справжнього обличчя Люпена, гублячись у рисах усіляких представників вищого і нижчого світу, так і до кінця книги читач часто-густо не підозрює, чим вона завершиться і в чому вінець інтриги.
«Кришталевий корок» (1912) теж нікого не лишить байдужим, витворюючи світ, у якому вибагливий читач, і не лише детективів, ладен шукати світло в кінці довгого тунелю…