Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Амністія для Хакера

449 грн
449
0 людей додали у Вишлист
Нема в продажі
К-ть сторінок 480 стр
ISBN 978-966-10-8204-4
Формат 120х200 мм
Мова українська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службою Нова Пошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Що є найголовнішим для людини, яка несподівано постає перед останньою межею? Провести залишок днів собі на втіху? Помститися ворогу? Спромогтися на гучний вчинок? Знайти шлях до Бога? Чи може, скуштувати справжнього кохання? Саме це питання доводиться вирішувати герою роману Олексія Волкова «Амністія для Хакера», який, виборовши у 2006 році гран-прі «Коронації слова», отримав кілька перевидань та став справжньою класикою українського детективу.

Образи героїв книжки близькі читачеві, адже це звичайні люди. А тема вічної боротьби добра та зла цього разу розгортається на детективному сюжеті настільки заплутаному, що навіть справжньому гурманові цього жанру не під силу передбачити розв’язку.

Показати повністю
Відгуки про Амністія для Хакера
0 / 5
Залишити відгук
Олексій Волков

Олексій Волков народився 1965 року у м.Тернополі. Лікар хірург за фахом. Літературною діяльністю займається зі студентських років. Друкується від 2000 року в жанрі гостросюжетного роману, детективу. Переможець найпрестижніших літературних конкурсів — «Золотий Бабай» (2002p.), «Коронація слова» (2005р.), дипломант конкурсу «Гранд-Коронація» (2010, 2015 p.p.), володар першої в Україні спеціальної відзнаки «Золотий Пістоль» за внесок у розвиток гостросюжетної літератури.

Найвідоміші романи Олексія Волкова: «Виконавець», «День відбуття», «Амністія для хакера», «Слід на воді», «Емісар», «Мертві квіти», «Вовчий місяць». «Гра у три руки» — дванадцята книжка, була замислена як психологічний роман, де уперше головна героїня — жінка. Та як висловлюється сам автор — «я не можу написати не детектив». Герої книжок Волкова «неголівудського» типу. Це люди з натовпу, з якими читач мимоволі ототожнює себе. Втім, б'ються вони завжди до останнього, а кохають щиро. Тому перемагають.

Інші книжки цього автора

Шпиталь

Олексій Волков

599 грн

Нема в продажі

Слід на воді

Олексій Волков

Нема в продажі

День Відбуття

Олексій Волков

Нема в продажі

Слід на воді

Олексій Волков

399 грн

Нема в продажі

Вовчий місяць

Олексій Волков

599 грн

Нема в продажі

Емісар

Олексій Волков

Нема в продажі

Переможець отримає все

Олексій Волков

Нема в продажі

Ви дивились

Фотографії