Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Америка

Код товара: 107633
Америка книга купить

Автор: Франц Кафка

Издательство: Фолио
Код товара: 107633
139 139 грн

0 человек добавили в Вишлист

Скоро в продаже
Дата поступления пока не известна

Автор: Франц Кафка

Издательство: Фолио

Переплет

Мягкий

К-во страниц

288 стр

ISBN

978-966-03-8492-7

Язык

українська

Описание книги Америка

Знаменитий австрійський письменник Франц Кафка (1883—1924), автор всесвітньо відомих романів «Замок» і «Процес», є визнаним новатором у прозі XX століття. У незакінченому романі «Америка», який вийшов друком уже після смерті автора, Кафка уперше використовує свій коронний літературний прийом: зображення дійсності без будь-якого авторського коментаря, через свідомість персонажа.

Це захоплива історія 16-річного хлопця на ім’я Карл, вихідця з Німеччини, який шукає свій дім, роботу, та й взагалі своє місце під сонцем — в Америці. Доля спершу щедро обдаровує його — знайомством із впливовим дядею-сенатором, але потім, так само раптово, все відбирає — і юнак опиняється на вулиці без засобів до існування. До того ж, через свою дитячу наївність, Карл потрапляє у погану компанію, причому знайомство з цими людьми дорого йому коштуватиме в майбутньому.

Далі будуть пошуки роботи, несподівані злети і падіння. Іноді доля, та й оточуючі також, дуже жорстоко обходитиметься з юнаком. Однак те, що роман не був закінчений автором, залишає надію, що у Карла, врешті-решт, все буде добре, він із честю вийде з усіх випробувань і при цьому залишиться самим собою.

Отзывы о Америка

Америка отзывы

Авторы книги Америка

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors4/avtor-franc-kafka-90x120.jpg

Франц Кафка (нім. Franz Kafka) — один із найвидатніших німецькомовних письменників XX ст. Його твори, просякнуті абсурдом і страхом перед зовнішнім світом та вищим авторитетом, є унікальним... Подробнее