Bizlit +380995622563
Нет в наличии

У пошуках добробуту. Керування економічним розвитком для зменшення безробіття, нерівності та змін клімату

Код товара: 98549
У пошуках добробуту. Керування економічним розвитком для зменшення безробіття, нерівності та змін клімату книга купить

Автор: Грем Макстон, Йорген Рандерс

Издательство: Pabulum
Код товара: 98549
130 грн
130

6 человек добавили в Вишлист

Нет в продаже

Автор: Грем Макстон, Йорген Рандерс

Издательство: Pabulum

Переплет

Мягкий

К-во страниц

320 стр

ISBN

978-966-97615-3-8

Формат

145х210 мм

Вес

450 г

Язык

украинский

Описание книги У пошуках добробуту. Керування економічним розвитком для зменшення безробіття, нерівності та змін клімату

Одним з найбільших викликів, що стоять сьогодні перед розвиненим світом, є стале безробіття, зростаюча майнова нерівність та стрімкі зміни клімату. До сьогодні більшість рішень цих проблем були політично неприйнятними для світу, орієнтованого на короткострокові вигоди та бажання постійного економічного зростання.

У книжці Ґрем Макстон та Йорґен Рандерс радикально підходять до цього питання та пропонують тринадцять політично виправданих рішень для вдосконалення нашого світу, починаючи від скорочення робочого року та підвищення віку виходу на пенсію до покращення соціального захисту населення та перегляду поняття праці.

Те, що пропонують автори, кидає виклик багатьом давно існуючим поняттям економіки і пояснює, як знизити рівень безробіття, нерівності та швидкості зміни клімату, продовжуючи економічне зростання, якщо суспільство цього захоче.

Ґрем Макстон - Генеральний секретар Римського клубу та автор книжки «Кінець прогресу: як сучасна економіка наc підвела». Мешкає у Цюріху, Швейцарія.

Йорґен Рандерс - один із співавторів бестселеру 1972 року «Межі зростання» та автор книжки «2052: Глобальний прогноз на найближчі сорок років», опублікованої 2012 року. Є колишнім президентом та чинним почесним професором з кліматичних стратегій у Норвезькій школі менеджменту. Був заступником Генерального директора секретаріату Всесвітнього фонду дикої природи та головою комісії, яка продемонструвала, яким чином Норвегія може на 60 % зменшити викиди парникових газів до 2050 року. Мешкає в Осло, Норвегія.

Видання здійснено за підтримки Української асоціації Римського клубу.

Отзывы о У пошуках добробуту. Керування економічним розвитком для зменшення безробіття, нерівності та змін клімату

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


У пошуках добробуту. Керування економічним розвитком для зменшення безробіття, нерівності та змін клімату отзывы