Bizlit +380995622563
Є в наявності

Мифы экономики. Заблуждения и стереотипы, которые распространяют СМИ и политики

Код товару: 90265
Код товару: 90265
395 грн
395

10 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

320 стр

ISBN

978-5-91657-874-4

Формат

170х240 мм

Мова

російська

Опис книги Мифы экономики. Заблуждения и стереотипы, которые распространяют СМИ и политики

Про книгу

У своїй книзі відомий російський економіст Сергій Гурієв розвінчує найпоширеніші економічні помилки і стереотипи, що переважають в сучасній суспільній свідомості.

Звідки беруться ці «міфи»? Вони «кочують» зі сторінок газет і журналів на екрани телевізорів, переходять з вуст в уста «експертів», журналістів, політиків, які дають неправильні економічні оцінки (в силу нестачі знань або тому що загнані в тісні рамки теле- і радіоформатів) і своїми висловлюваннями формують у людей спотворене уявлення про економічні закономірності.

Автор розбирає головні міфи, які стосуються макроекономіки, природи і наслідків криз, втручання держави в ринкову економіку, бюджетної і соціальної політики, корупції, конкуренції, міграції. І на їх прикладі доступно пояснює, як же насправді працюють економічні механізми і що ж є правдою, а що вигадка в розхожих міфах про економіку.

Для кого ця книга

Для всіх, хто цікавиться сучасною економікою. А також для тих, хто не впевнений, що його уявлення про неї не були сформовані під впливом подібних міфів.

Від автора

Соціальна психологія підтверджує: люди часто приймають рішення, спираючись на стереотипи, що сформувалися з повсякденного досвіду та інформації, яка була отримана з різних, не обов'язково надійних, джерел. У тому числі - з застарілих підручників ...

Такі стереотипи - назвемо їх економічними міфами - побутують не лише в Росії. Але саме у нас вони особливо численні і впливові. На жаль, міфи економіки поширені навіть серед вищих керівників держави, лідерів бізнесу і, як це ні країн але, експертного співтовариства.

Економічна наука не обмежується теоріями столітньої давності, викладеними в підручниках для першого курсу університету, і п'ятдесятирічної - для третього курсу. Для нас важливі якраз новітні досягнення економічної теорії, що з'явилися завдяки дослідженням ситуацій, пов'язаних з недосконалістю ринків, корумпованістю і неефективністю влади.

На жаль, ці дослідження як раз мало відомі в Росії. Вони або не перекладені на російську мову, або викладаються тільки в підручниках магістерського і аспірантського рівня, недоступних широкому колу читачів. До того ж відповідною термінологією володіють лише деякі російські економісти, а навчальні заклади, де викладаються подібні курси, можна перерахувати по пальцях.

Проте намітилися і позитивні тенденції: випускники таких навчальних закладів відіграють все більш важливу роль в суспільстві, а в Росію починають повертатися випускники кращих американських і європейських докторантур. Тому боротьба з міфами - справа зовсім не безнадійна.

Відгуки про Мифы экономики. Заблуждения и стереотипы, которые распространяют СМИ и политики

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Мифы экономики. Заблуждения и стереотипы, которые распространяют СМИ и политики відгуки

Автори книги Мифы экономики. Заблуждения и стереотипы, которые распространяют СМИ и политики

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-sergej-guriev-90x120.jpg
Сергей Гуриев — доктор экономических наук, ректор Российской экономической школы и президент Центра экономических и финансовых исследований и разработок (ЦЭФИР), профессор экономики Morgan Stanley.... Подробнее