Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Голая экономика. Разоблачение унылой науки

Код товару: 91660
Код товару: 91660
319 грн
319

36 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

384 стр

ISBN

978-5-00100-797-5

Формат

170х240 мм

Мова

російська

Опис книги Голая экономика. Разоблачение унылой науки

Про книгу

Цікава, весела, розумна і зрозуміла книга з економіки.

Чарльз Уїлан, автор бестселера «Гола статистика» - майстер в тому, щоб перетворювати нудне і незрозуміле в цікаве і доступне. У цій книзі він виконав такий трюк з економікою, обійшовшись без хитромудрих графіків і рівнянь.

На жаль, у економіки неідеальна репутація: якщо ви вчили її в університеті, то на заняттях і іспитах ви швидше обговорювали моделі, діаграми і рівняння, ніж те, чому базові економічні закони передрікали неминучість розпаду СРСР (розподіл ресурсів при відсутності системи ціноутворення в довгостроковій перспективі виявилося воістину непосильним завданням), які економічні вигоди забезпечують курці некурящим людям (вони раніше вмирають, і інші можуть розраховувати на великі соціальні та пенсійні виплати), або чому більш щедрі допомоги по догляду за новонародженим в реальності шкідливі для жінок (через них роботодавці нерідко дискримінують молодих претенденток вакансій).

Вас коли-небудь мучило питання, чи немає раціонального зерна в протестах антиглобалістів і не праві вони в тому, що народи розвинених або країн, що розвиваються, можливо, виграли б від менш потужної економічної інтеграції? Уїлан гранично повно і на подив дохідливо розповість і про це.

Вам цікаво, чому Бена Бернанке часто називають другим за впливовістю людиною в США? Уїлан розкриє таємницю ефекту, що чиниться грошово-кредитною політикою на економічну активність.

Читаючи в газетах про жарких дебатах з поточних економічних проблем, чи не доводилося вам дивуватися і дивуватися страшній какофонії думок і аргументів, висловлюваних сперечальниками? Уїлан проведе детальний розбір спеціальних термінів, розкладе по поличках політичні аспекти доводів і добереться до самої суті кожної з цих проблем.

3 причини прочитати цю книгу

1. Книга входить в список 100 кращих бізнес-книг всіх часів і народів.

2. Ви зможете познайомитися з основами економіки, насолоджуючись цікавим читанням.

3. Книга написана автором кращої нон-фікшн книги ( «Гола статистика») 2016 року (за версією «Афіші»).

Для кого ця книга

Для всіх, хто цікавиться економікою і мріє розібратися в ній.

Відгуки про Голая экономика. Разоблачение унылой науки

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Голая экономика. Разоблачение унылой науки відгуки

Автори книги Голая экономика. Разоблачение унылой науки

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor2/avtor-charlz-uilan-90x120.jpg
Автор бестселлера «Голая экономика», вошедшего в список 100 лучших бизнес-книг всех времен и народов по версии 8-800-CEO-READ и переведенного на 13 языков. Профессор, преподаватель экономики и... Подробнее