Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Фрікономіка. Зворотний бік усього на світі

Код товара: 4156
Фрікономіка. Зворотний бік усього на світі книга купить
Код товара: 4156
185 185 грн

24 человек добавили в Вишлист

На складе

Переплет

Твердый

К-во страниц

248 стр

ISBN

978-617-7279-44-9

Формат

145х215 мм

Язык

украинский

Описание книги Фрікономіка. Зворотний бік усього на світі

«Фрікономіка» — найкраща книжка року за версією Economist, New York, Amazon і Barnes Noble, входить до переліку найпопулярніших видань за версією New York Times Book Review. Перекладено 35 мовами, продано понад 4 мільйони примірників.

ПРО КНИЖКУ

Що небезпечніше: вогнепальна зброя чи басейн Що спільного між Ку-клукс-кланом і ріелторами Що робить батьків ідеальними Відповіді на ці та інші несподівані запитання дають у своїй книжці «Фрікономіка» американський економіст Стівен Левітт і журналіст Стівен Дабнер. Проте це не просто захопливі й оригінальні пояснення. Це серйозний економічний аналіз із масштабними статистичними даними, які автори збирали протягом багатьох років. «Фрікономіка» дає змогу поглянути на звичні речі під іншим кутом зору, а також зрозуміти, що ми часто плутаємо причину й наслідок і стаємо на ті позиції, які є для нас зручними, а не обєктивними.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Книжка зацікавить якнайширше коло читачів, усіх допитливих людей, які критично мислять, а також тих, кому цікава економіка як наука, що дає відповіді на найрізноманітніші питання.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

«Фрікономіка» — захоплива книжка про економіку, яка дає потужний поштовх до розвитку креативності та вміння бачити приховані сторони звичайних речей.

Отзывы о Фрікономіка. Зворотний бік усього на світі

Фрікономіка. Зворотний бік усього на світі отзывы

Авторы книги Фрікономіка. Зворотний бік усього на світі

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-steven-levitt-90x120.jpg

Профессор экономики Чикагского университета. Награжден медалью Джона Бэйтса Кларка, присуждаемой «наиболее влиятельным экономистам моложе сорока лет». Соавтор книги «Фрикономика»

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-stephen-dubner-90x120.jpg

В прошлом автор и редактор The New York Times Magazine, писатель. Соавтор книги «Фрикономика»