Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Економіка бідності. Як звільнити світ від злиднів

Код товара: 90630
Економіка бідності. Як звільнити світ від злиднів книга купить
Код товара: 90630
165 165 грн

5 человек добавили в Вишлист

На складе

Переплет

Твердый

К-во страниц

350 стр

ISBN

978-617-7388-68-4

Формат

140х210 мм

Язык

украинский

«Економіка бідності» — найкраща бізнес-книжка 2011 року за версією Financial Times і Goldman Sachs.

ПРО КНИЖКУ

Пятнадцять років роботи з бідними людьми в десятках країн на пяти континентах дали змогу Банерджі й Дуфло радикально переосмислити економіку бідності. Чому марокканець, якому бракує грошей на їжу, купує телевізор Чому бідні нехтують безкоштовною вакцинацією, але витрачають гроші на недієві ліки Чому вони починають багато бізнес-проектів, але жодна з їхніх справ не розвивається Як переконують автори, щоб подолати світову бідність, варто насамперед зрозуміти обставини, які формують основу вибору людей. Спираючись на численні дослідження й зібрані дані, Банерджі й Дуфло пропонують доволі прості заходи, що допоможуть підвищити рівень життя бідних у всьому світі.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Книжку варто читати економістам, політикам, суспільним діячам, а також кожному, хто прагне допомогти бідним побороти злидні, кому не байдужа проблема глобальної бідності.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Спираючись на праці економістів з питань розвитку та власні численні дослідження, автори створюють повну картину життя бідних і — що важливіше — аналізують їхнє ставлення до способів розвязання проблем. Банерджі й Дуфло пропонують ефективні методи допомоги бідним у різних сферах — в освіті, медицині, підприємництві, кредитуванні тощо.

Економіка бідності. Як звільнити світ від злиднів отзывы

image/data/avtor/no_avtor.jpg

Абхіджіт Банерджі — економіст родом з Індії, співзасновник Лабораторії з дослідження проблем бідності імені Абдула Латіфа Джаміля Массачусетського технологічного інституту, член... Подробнее

image/data/avtor/no_avtor.jpg

Естер Дуфло — американка французького походження, економістка, наукова асистентка Національного бюро економічних досліджень США. Керує програмою з економіки розвитку при Центрі... Подробнее