Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Знайди помилки. Давня історія

Код товара: 102373
Код товара: 102373
280 грн
280

4 человека добавили в Вишлист

На складе

Переплет

Твердый

К-во страниц

48 стр

ISBN

978-617-7563-41-8

Язык

українська

Описание книги Знайди помилки. Давня історія

Дорослі добре знають, що історія одна з найважливіших наук. Кажуть, що на її помилках треба вчитися, щоб суспільства ставали кращими, а люди щасливішими. Якщо ви хочете прищепити своїй дитині любов до історії, або поглибити початкові знання, зверніть увагу на оригінальну, кмітливу й веселу книжку Аманди Вуд і Майка Джоллі.

«Знайди помилки: давня історія» пропонує маленькому читачеві перевірити свою увагу та обізнаність, відшукуючи помилки на яскравих малюнках про життя у давнину: від кам’яної доби до піратства, від єгипетських фараонів до середньовічних лицарів. На кожній ілюстраціє є 20 речей, яких не могло бути в тій чи іншій епосі. Правитель майя з наручним годинником, римський воїн у джинсах, грецька ваза в Давньому Китаї. Очевидні помилки, але далеко не всі вони будуть такими легкими.

Якщо під час детективного розслідування виникнуть труднощі, треба лише перегорнути сторінку і дізнатися правильні відповіді. Книжка неодмінно сподобається читачам віком 6+, а також їхнім батькам, які зможуть перевірити й власні знання.

Отзывы о Знайди помилки. Давня історія

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Знайди помилки. Давня історія отзывы

Авторы книги Знайди помилки. Давня історія

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Аманда Вуд и Майк Джолли пишут вместе книги уже более 20 лет. Вместе они создали несколько книг, получивших международные премии. Они оба живут и работают в Великобритании.