Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Знайди героїв улюблених казок

Код товару: 97620
Знайди героїв улюблених казок книга купить

Автор: Генна Коген

Видавництво: BookChef
Код товару: 97620
100 грн
100

6 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Автор: Генна Коген

Видавництво: BookChef

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

26 стр

ISBN

978-617-7347-85-8

Формат

245х310 мм

Мова

українська

Опис книги Знайди героїв улюблених казок

Пропонуємо вашій увазі книгу Генни Коген «Знайди героїв улюблених казок» українською мовою від видавництва «Book Chef»!

Про книгу:

Варто лише відкрити цю дивовижну книжку, як ви потрапите в одну з казок! Але тут не все так просто, адже на кожному розвороті читачам доведеться знайти речі та улюблених героїв.

Чи зможете відшукати в палаці Попелюшку і її кришталеву туфельку? А серед лісової гущавини Червону Шапочку й Сірого Вовка, або Гензеля й Гретель біля будинку відьми? Помітили де ховаються Піноккіо та Джеппетто? А Русалоньку та її друзів вже точно не так-то просто знайти в Морському королівстві!

Завдяки вже знайомим персонажам та предметами з дванадцяти казок, завдання на уважність в книзі «Знайди героїв улюблених казок» стають ще більш цікавими!

Чому варто купити книгу «Знайди героїв улюблених казок» Генни Коген?

«Знайди героїв улюблених казок» — захопливий віммельбух, завдяки якому маленькі читачі зможуть розвинути моторику, уважність, уяву та пам'ять. Шукайте принцес, лицарів, чарівні речі та магічних істот, складайте історії та придумуйте нові повороти сюжету. Головне пам'ятати, що можливості віммельбухів обмежуються тільки вашою фантазією!

Даний віммельбух сподобається дітям від трьох до восьми років завдяки яскравим та простим ілюстраціям Чака Велона. Це відмінний подарунок як для дівчаток, так і для хлопчиків.

Про книгу «Знайди героїв улюблених казок» вже залишили позитивні відгуки численні читачі, яким припало до душі це велике та якісне видання.

Відгуки про Знайди героїв улюблених казок

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Знайди героїв улюблених казок відгуки