Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Зірки Pro. Пан Їжак

Код товара: 101026
Зірки Pro. Пан Їжак книга купить

Автор: Олексій Потапенко

Издательство: Ранок
Код товара: 101026
148 грн
148

3 человека добавили в Вишлист

На складе

Автор: Олексій Потапенко

Издательство: Ранок

Переплет

Твердый

К-во страниц

32 стр

Формат

215х290 мм

Вес

43 г

Язык

украинский

Описание книги Зірки Pro. Пан Їжак

Їжаки — дивовижні тварини, а ще герої багатьох легенд і казок різних народів світу! Книга познайомить юного читача з сімейством їжаків.

Дитина дізнається, чому їжаки не носять на колючках яблука, скільки видів їжаків існує, а ще де вони мешкають, що споживають, як спілкуються й багато-багато іншого!

нига написана відомим виконавцем і шоуменом Олексієм Потапенком з любов’ю до дітлахів. Видання призначене для дітей дошкільного віку. Чому Потап обрав їжака для своєї книги? “Колись давно разом із моїм другом Олександром Стьогановим ми вигадали віртуального героя. Шукали ми його серед різних фольклорних персонажів: уявляли вовка, білку або кабанчика. І раптом згадали...їжака. Їжаки мешкають у нашій місцевості, вони милі й усіх люблять, а своїм носиком роблять кумедний звук “фунь-фунь-фунь”. Так з’явився наш герой їжак Фунь-Фунь”.

Отзывы о Зірки Pro. Пан Їжак

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Зірки Pro. Пан Їжак отзывы

Авторы книги Зірки Pro. Пан Їжак

Навчався в середніх школах № 105 та № 141 міста Києва. Здобув дві вищі освіти. Перша — Національний інститут фізичного виховання та спорту України, факультет фізичного виховання та спорту (тренер з... Подробнее