Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Хоробрилка. Допомагаємо дитині подолати страхи. 5-6 роки

Код товара: 80614
Хоробрилка. Допомагаємо дитині подолати страхи. 5-6 роки книга купить

Автор: Анна Гресь

Издательство: Основа
Код товара: 80614
15 грн
15

8 человек добавили в Вишлист

Нет в продаже

Автор: Анна Гресь

Издательство: Основа

Переплет

Мягкий

К-во страниц

56 стр

ISBN

978-617-00-2262-2

Язык

украинский

Описание книги Хоробрилка. Допомагаємо дитині подолати страхи. 5-6 роки

«Хоробрилка. Допомагаємо дитині подолати страхи» — це не звичайний розвивальний зошит. Це зошит для занять із тими дітьми, які мають страхи. Страхи можуть бути різними, і те, що одному здається дрібницею, іншого примушує тремтіти від жаху.

Спільні заняття з мамою або з іншим близьким дорослим допоможуть дитині зробити власний внутрішній світ більш радісним і менш тривожним. У цьому дитині допоможуть нові друзі — Мишко та Марійка. Вони не супергерої. Наприклад, Марійка трохи боїться жуків, а Мишко не хоче йти до стоматолога, навіть граючись. Тому з ними все як у житті. Потрапляють у різні ситуації, по-різному реагують на них, іноді помиляються, знаходять свої рішення і стають сильніше. Ваша дитина також стане учасником усіх цих пригод і знайде для себе багато корисного.

Зошит містить різноманітні завдання, складені дитячим психологом. Кожне завдання супроводжено поясненнями та рекомендаціями для батьків.

Перш ніж розпочати заняття, пройдіть тест на початку зошита й визначте, наскільки багато страхів має ваша дитина. Пройдіть його повторно після закінчення зошита. Щиро бажаємо, аби результати повторного тесту вас повністю задовольнили!

Замовляте зошит та виховуйте щасливу дитину вже сьогодні!

Отзывы о Хоробрилка. Допомагаємо дитині подолати страхи. 5-6 роки

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Хоробрилка. Допомагаємо дитині подолати страхи. 5-6 роки отзывы