Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Вечера на хуторе близ Диканьки

Код товара: 97076
Вечера на хуторе близ Диканьки книга купить
Код товара: 97076
105 грн
105

5 человек добавили в Вишлист

Нет в продаже

Переплет

Мягкий

К-во страниц

223 стр

ISBN

978-966 500-358-8

Формат

165х235 мм

Вес

385 г

Язык

русский

Описание книги Вечера на хуторе близ Диканьки

До 185-річчя твору «Вечори на хуторі біля Диканьки» випускається унікальне видання з ілюстраціями Іллі Ісупова

Один із найвідоміших українських художників, представник Нової хвилі, створив 25 ілюстрацій до визначного твору Миколи Гоголя. Збірка творів Миколи Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки» видавництва «Основи» побачить світ у День святого Миколая, 19 грудня.

«Бувають проекти, у яких ми спершу обираємо літературний твір, а потім ілюстратора, а є такі, в яких ми підбираємо твір під художника, — говорить видавець Анна Копилова. — Саме так сталося у випадку з Іллєю Ісуповим. Його характерний стиль ми вирішили поєднати з містичними історіями Миколи Гоголя».

Ілля Ісупов — представник художньої династії Ісупових, працює у стилі контемпорарі арт. Його іронічні роботи легко впізнавані.

«Моя улюблена повість в усій книзі — це «Ніч перед Різдвом», — каже Ісупов. — Історія, кіно, свято — багато чого переплелося в ній і робить її живописною. Мій улюблений герой — чорт. Він найбільш неоднозначний персонаж цієї книги».

Робота над виданням тривала півроку, з них три місяці знадобилося Іллі на створення ілюстрацій.

«У 2014-му виповнюється 185 років з того дня, як Микола Гоголь почав писати «Вечори на хуторі біля Диканьки, — розповідає Анна Копилова. — Всі ми читали Гоголя, коли вчилися у школі, але іноді його твори потрібно переосмислювати. Зараз саме такий час».

Книга вийде мовою оригіналу. Нагадаємо, що збірка складається з восьми оповідань: «Сорочинський ярмарок», «Вечір напередодні Івана Купала», «Майська ніч, або Утоплена», «Пропала грамота», «Ніч перед Різдвом», «Страшна помста», «Іван Федорович Шпонька і його тітонька» та «Зачароване місце».

Отзывы о Вечера на хуторе близ Диканьки

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Вечера на хуторе близ Диканьки отзывы

Авторы книги Вечера на хуторе близ Диканьки

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/gogol-90x120.jpg
Николай Васильевич Гоголь — русский прозаик, драматург, поэт, критик, публицист, признанный одним из классиков русской литературы.