Bizlit +380995622563
Нет в наличии

У спекотній Африці

Код товара: 3780
У спекотній Африці книга купить
Код товара: 3780
Цена формируется
0

3 человека добавили в Вишлист

Нет в продаже

Переплет

Твердый

К-во страниц

88 стр

ISBN

978-966-465-185-8

Язык

украинский

Описание книги У спекотній Африці

Шановні батьки, ваша дитина, напевне, щодня безліч разів промовляє слова «чому?» та «як?». А часто й сама відповідає на свої питання, вражаючи вас неповторно образним мисленням.

Книга відомого педагога Володимира Богата в українському перекладі допоможе дитині щоразу здійснювати нові відкриття. Ця книга у 2006-му році була визнана найкращою дитячою книгою в Росії, а у 2008-му – рекомендована як навчальний посібник для російських дошкільних закладів.

Разом із розумною черепахою, яка всіляко підштовхує маленьке левенятко до розгадки, ваша дитина здійснить справжній творчий пошук. І, можливо, малюк сам підкаже вам несподіване рішення. Тому книга особливо стане в пригоді під час підготовки до школи, адже дитина вчитиметься чіткіше висловлювати думки та зрозуміє, що з будь-якого складного становища завжди можна знайти вихід.

Отзывы о У спекотній Африці

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


У спекотній Африці отзывы

Авторы книги У спекотній Африці

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/image2/bogat-volodymyr-90x120.jpg
«Дитяча література – це, перш за все, етична складова у формуванні дитини, та, що розвиває не лише її культурний потенціал, але й здібності, зокрема творчі. Я представляю таку дитячу літературу, що... Подробнее