Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Твой первый миллион. Как его заработать и не потерять

Код товару: 102022
325 грн
325

13 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

144 стр

ISBN

978-5-00117-576-6

Формат

180х230 мм

Мова

російська

Опис книги Твой первый миллион. Как его заработать и не потерять

Для багатьох тема фінансового планування здається нудною і нецікавою. Багато людей просто бояться почати вести свою сімейний бюджет і інвестувати, не розуміючи, як це може стати в нагоді їм в їх майбутньому житті. Але що, якщо вчити фінансового планування з малих років? І книга Джеймса Маккени «Твой первый миллион», випущену ним у співавторстві з Меттом Фонтейном і Джанін Глайста, стане відмінним початком для тих батьків, які хочуть привчити свою дитину усвідомленого відношенню до грошей з дитинства.

Вивчаючи цей невеликий, але захоплюючий підручник, маленький читач дізнається для себе багато нового. Адже книга «Твой первый миллион» розкриває величезною кількість таких важливих тем, серед яких головні - грамотна трата грошей, розумне інвестування та накопичення коштів. У ній автори зачіпають основи відкриття та ведення власного бізнесу, економії і того, як працює складний відсоток.

Крім того, Метт Фонтейн разом зі своїми колегами навчить дитину фінансового планування і складання резюме для отримання найпершої в житті роботи. Але це - не просто підручник, а захоплююча історія, яка наповнена безліччю ілюстрацій. Все це робить читання не тільки пізнавальним, а й по-справжньому цікавим.

Купити книгу «Твой первый миллион» варто всім дітям від 8 років, яким хочеться дізнатися якомога більше про навколишній світ, і батькам, що бажають виростити фінансово грамотного дитини. Також вона підійде і для підлітків, які вже вступають у доросле життя. Джеймс Маккена і його співавтори - розробники одного з найбільших освітніх проектів, який рекомендований для вивчення в школах. Також вони є творцями телесеріалу, який отримав премію «Еммі» і заслужив любов у багатьох штатах Північної Америки.

Відгуки про Твой первый миллион. Как его заработать и не потерять

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Твой первый миллион. Как его заработать и не потерять відгуки

Автори книги Твой первый миллион. Как его заработать и не потерять

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-dzhejms-makkena-90x120.jpg
Джеймс Маккена, Джанин Глайста, Эрин Готлиб, Джейми Хэммонд — разработчики крупного американского образовательного проекта Biz Kid$ и создатели одноименного телесериала, получившего премию «Эмми».... Подробнее
image/data/avtor/no_avtor.jpg
Джеймс Маккена, Джанин Глайста, Эрин Готлиб, Джейми Хэммонд — разработчики крупного американского образовательного проекта Biz Kid$ и создатели одноименного телесериала, получившего премию «Эмми».... Подробнее
image/data/avtor/no_avtor.jpg
Мэтт Фонтейн — писатель, живет на острове Вашон (штат Вашингтон).